Právě vychází MUSCLE&FITNESS 1/2017 MUSCLE&FITNESS , climber, skokan roku, skokan roku F1, F1, formule 1 | Constructors F1

etina English Rusky

Právě vychází MUSCLE&FITNESS 1/2017 MUSCLE&FITNESS , climber, skokan roku, skokan roku F1, F1, formule 1 | Constructors F1 Constructors F1

Právě vychází MUSCLE&FITNESS 1/2017

Erik Rédli/MUSCLE&FITNESS | 19.12.16 | MUSCLE&FITNESS časopis

MUSCLE&FITNESS 1/2017

* Postava Arnolda Schwarzeneggera z dob jeho soutěžního vrcholu zůstává pro mnohé ideálem bodybuildingu – a stejně tak přetrvává zájem o jeho tréninkové metody. Jak během své veleúspěšné soutěžní kariéry Arnold rozvíjel hrudník, záda a stehna?

Vedle poučného čtení přináší článek na celkem 12 stranách také množství dobových – více či méně – známých fotografií nejslavnějšího kulturisty planety.

 

* Arnold ve své vrcholní kulturistické formě z poloviny 70. let m. s. je již tradičně přítomen (společně s kalendářem 2017) také na posteru (foto: Art Zeller) a titulce lednového vydání, kde má své pevné místo pravidelně již šestadvacátým rokem vycházení společné české a slovenské edice časopisu MUSCLE&FITNESS. Z druhé strany posteru figuruje úspěšné slovenské duo – kulturista Peter Tatarka a bikini fitneska Timea Trajteľová (foto: Ivan Pavlisko).

 

* Proč byste měli zvážit zařazení unilaterálních cviků (vykonávaných každou končetinou zvlášť) do vašeho tréninku? Jaký je přínos těchto cviků a které jejich varianty pro jednotlivé svalové partie lze pokládat za ty nejúčinnější?

 

* Jak rozvíjí bicepsy a tricepsy profesionální kulturista, stříbrný medailista Mr. Olympia 2007, Victor Martinez? Jakou tréninkovou filozofii uplatňuje nyní 43letý borec, jenž byl v minulosti stíhán nepřízní osudu a četnými zraněními?

 

* Jak trénuje a jak se stravuje nová senzace české kulturistiky, nejmladší držitel profesionální licence IFBB v ČR, Pavel Beran?

 

* Co je podle úřadující juniorské mistryně světa v přetlačování rukou Rebeky Martinkovičové rozhodující pro úspěch v armwrestlingu?

 

* Proč jsou dosedy na bednu ideálním cvikem pro optimalizaci techniky standardního dřepu?

 

* Jak v posilovně trénuje ženská wrestlingová hvězda Alexa Bliss?

 

* Jaké jsou výhody partnerského tréninku ve dvojici? Cviky na instruktážních fotografiích předvádějí akční ikona Dolph Lundgren a jeho přítelkyně Jenny Sandersson.

 

* Jak vyrýsovat břišní svaly? Svých pět tipů nabízí šéfredaktor M&F USA Shawn Perine.

 

* Jak správně provádět mrtvý tah s držením za kotouče a co lze od této méně známé varianty pozvedu očekávat?

 

* Jaké jsou benefity cvičení jógy?

1 

* Jak z hlediska stravování přežít vánoční a novoroční svátky v duchu tradic fitness?

 

* Kolik času trvá, než se z běžné ženské postavy vykřesá tělo fitness modelky? Příklady účastníc transformační soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2016, které to dokázaly za pouhé tři měsíce!

 

* Které doplňky stravy přidat k tradičnímu suplementačnímu režimu pro stimulaci síly?

 

* V jaké formě se představily všechny medailistky z řad našinců na uplynulém MS IFBB ve fitness v polském Bialystoku?

 

* Čím si prošli během tří měsíců trvání soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2016 vítězové kategorií Tóbiás Topoli (muži od 15 do 25 let) a Anděla Holoubková (ženy od 36 do 45 let)? A jak vypadali další finalisté v těchto věkových rozhraních?

 

* Bojové umění v historii obrazu a zvuku. Chcete si prověřit své znalosti o více či méně známých sportovcích a hercích, kteří na stříbrném plátně prokázali znalost bojových umění? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněni DVD nosiči s akčními snímky!

 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 1/2017!

2

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com