Právě vychází MUSCLE&FITNESS 7/2016 Muscle&Fitness, fitness,wellness | Constructors F1

etina English Rusky

Právě vychází MUSCLE&FITNESS 7/2016 Muscle&Fitness, fitness,wellness | Constructors F1 Constructors F1

Právě vychází MUSCLE&FITNESS 7/2016

MUSCLE&FITNESS/Erik Rédli | 20.6.16 | MUSCLE&FITNESS časopis

MUSCLE&FITNESS 7/2016

* Hvězda nejnovější bondiády Spectre (2015) Dave Bautista zažil vítězství ve wrestlingu i v bojových uměních. Jak se mu povedlo přetransformovat někdejších bezmála 160 kg (při výšce 193 cm), jimiž se onehdy holedbal jako vyhazovač a později bijec v zápasnickém ringu, do atletických 120 kg, se kterými nyní slaví úspěch na stříbrném plátně?

 

* Impozantní Dave Bautista se nachází také na trhacím posteru uvnitř čísla. Z jeho druhé strany figuruje známá fitness modelka Timea Majorová, jež – společně s Rado Pagáčem – vévodí také titulní stránce červencového vydání M&F.

 

* Nejsvalnatější a nejdrsnější! Kdo ze známých tváři (a těl) filmového světa se dostal do konečné desítky M&F těch nejvíce muskulárních antihrdinů světa filmu?

 

* Jak kombinací silového tréninku a crossfitu během pouhých čtyř týdnů zredukovat tukovou vrstvu a náležitě se tak připravit na plážovou sezonu?

 

* Jak procvičuje deltové svaly a stehna nová královna profesionálního bodyfitness, šampionka Figure Olympia 2015 Latorya Watts?

 

* Český kulturista Lukáš Osladil (36) bude letos v září startovat na Mr. Olympia 2016 v Las Vegas. Čím si na své pouti za nejprestižnější kulturistickou soutěží planety prošel? Kompletní retrospektiva jeho dosavadní soutěžní kariéry!

 

* Jak během 30 dnů odkrýt šest políček na břiše? Trénink je určen do pozornosti zejména ženám.

 

* Jak se zlepšit v shybech na hrazdě?

 

* Jak ve svých trénincích využívají metodiku HIIT ke spalování tuku americké fitnesky Sue Lin Yip, Julia Avery a Marissa Rivero-McGrath?

 

* Jak správně provádět veslování se spodní kladkou a téměř zapomenutou akvizici z raného období siláctví – Jeffersonův zdvih? Proč se v druhém případě jedná o skvělý cvik k rozvoji síly celé dolní poloviny těla?

 

* Jak malou obměnou techniky výponů ve stoji zatížit nejen dvojhlavý sval lýtkový, ale také šikmý sval lýtka, na nějž se jinak obvykle cílí cvičením vsedě?

 

* Jak přidáním pohybu ve vertikální rovině k tradičnímu planku (neboli prknu) ještě více zatížit nejen střed těla, ale i tricepsy a deltové svaly?

 

* Co obnáší crossfitová cvičební sestava WOD Elisabeth?

 

* Jaké jsou zásady, uplatňované pro posilování dětí?

 

* Nikdy se nevzdávej! Skutečný příběh bývalého vojáka americké armády Travise Millse, jenž i po čtyřech amputacích nadále vede normální život otce rodiny a věnuje se svému oblíbenému crossfitu.

1 

* Jezte čistě! Pět nápaditých receptů, plných bílkovin.

 

* Které potraviny se skvěle hodí k rychlému doplnění energie bezprostředně před tréninkem?

 

* Proč mohou být pistácie vítanou položkou na jídelním lístku sportovce?

 

* Jaká pravidla platí pro hydrataci organizmu?

2 

* Jak probíhala zápolení strongmanů na slovenském národním šampionátu v Púchově?

 

* V jaké fazoně se představili všichni čeští a slovenští medailisté evropského šampionátu 2015 IFBB v španělské Santa Susanně?

 

* Jak vypadali všichni finalisté letošních mistrovských soutěží SKFČR a SAKFST – šampionátu ČR mužů, žen a párů, nejvyšší slovenské soutěže žen a M-ČR ve fitness?

 

* Jakými módními tetováními se honosí některé známé osobnosti světa showbyznysu?

 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 7/2016!

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com