Řidiči si mohou odečíst trestné body hned na začátku nového roku Autodrom ,Most,, bezpečnost, bydy, smazat, | Constructors F1

etina English Rusky

Řidiči si mohou odečíst trestné body hned na začátku nového roku Autodrom ,Most,, bezpečnost, bydy, smazat, | Constructors F1 Constructors F1

Řidiči si mohou odečíst trestné body hned na začátku nového roku

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 23.12.19 | Bezpečnost nejen v F1

Smažte si body hned na začátku roku 2020

Hned zkraje nového roku mohou ulevit svému kontu trestných bodů řidiči, kteří jich za přestupky nasbírali vyšší počet.

 

1

Na výcvikových plochách polygonu mosteckého autodromu se školení s následným odpočtem bodů uskuteční v sobotu 11. ledna a poté v pátek 17. ledna, vždy od 08:00 do 15:00 hodin. „Termíny jsou to ideální zejména pro ty, kteří si část bodů odečetli po školení v závěru minulého roku, ale přesto jim ještě nějaké zbyly. Mohou tak začít nový rok s čistým štítem,“ upozornila ředitelka polygonu společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.
2

Školení je možné absolvovat vždy jen jednou v kalendářním roce, splnit veškeré nutné podmínky řidiči musejí v týdenní lhůtě před samotným školením.

Je určeno pro řidiče, kteří mají  ke dni podání žádosti v registru řidičů body za jednání zařazené do hodnocení za porušení povinností podle zvláštního právního předpisu. Nesmějí mít v součtu zaznamenáno více než deset bodů, zároveň žádný z přestupků nesmí být ohodnocen šesti a více body. Potvrzení o absolvování školení bezpečné jízdy má platnost 30 dní ode dne vydání, řidič tak musí podat žádost o odečet bodů v této lhůtě. Při splnění podmínek budou řidiči z registru odečteny tři body.

Obsahem školení bezpečné jízdy s následným odpočtem bodů, které sestává z teoretické výuky a praktického výcviku, je teorie řízení, nejčastější příčiny dopravních nehod a jejich předcházení, důsledky protiprávního jednání řidičů motorových vozidel či prevence řešení mimořádných událostí v silničním provozu.

Školení bezpečné jízdy s odpočtem bodů v učebnách a na výcvikových plochách polygonu autodrom nabízí už od jeho zavedení v roce 2008, a to s externími instruktory. V roce 2018 autodrom získal potřebnou akreditaci, takže školení už je zcela v jeho režii.

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2021) Copyright © (2011) Constructorsf1.com