Autodrom děkuje věrným fanouškům, mohou se zapojit do kampaně Autodrom, Most, 2020, tričko, únor, kampaň | Constructors F1

etina English Rusky

Autodrom děkuje věrným fanouškům, mohou se zapojit do kampaně Autodrom, Most, 2020, tričko, únor, kampaň | Constructors F1 Constructors F1

Autodrom děkuje věrným fanouškům, mohou se zapojit do kampaně

Mgr.Foukal/M.Sanytrák | 27.1.20 | Aktuality

Autodrom Most 2020

Mostecký autodrom spustil kampaň, do níž se mohou zapojit i návštěvníci a příznivci areálu.

1

Zakoupením trička s nápisem HRDÝ FANOUŠEK AUTODROMU MOST přispějí k ozelenění bezprostředního okolí areálu závodního okruhu. „Je to poděkování věrným fanouškům. Nechceme však na nich vydělat, proto celý výtěžek z prodeje limitované edice těchto triček věnujeme na výsadbu stromů podél pozemků, na nichž byl náš areál vybudován. Způsob výsadby dřeviny budeme konzultovat s odborníkem na dendrologii,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Motem kampaně je heslo #jevyuzivankcemubylpostaven. „My skutečně využíváme areál autodromu k tomu, k čemu byl vybudován. Nedávno to potvrdil i soud, který deklaroval, že provoz autodromu je úředně schválený, a naše činnost je tak v souladu s platnou legislativou,“ upřesnila Svobodová.

Vedení společnosti se podle ní dlouhodobě snaží o maximální možnou eliminaci hluku, který je doprovodným efektem provozu autodromu. „Věříme, že i výsadba dřevin kolem autodromu přinese potřebný efekt,“ upřesnila Svobodová.

Vybraná firma už zahájila výrobu triček, prodávat se začnou ve středu 5. února. Zájemci si je mohou zakoupit v Mostě v recepci polygonu a ve startovní věži autodromu a v pražské kanceláři autodromu v Horních Počernicích. Trička si lze objednat i předem a uhradit platební kartou, převodem, dobírkou nebo hotově na místě.

„Zájem je veliký. Doporučujeme objednat si tričko co nejdříve. Právě i proto, že edice je limitovaná. Máme radost, že naši fanoušci dobrou věc takto spontánně podporují,“ doplnila Jana Svobodová.

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2020) Copyright © (2011) Constructorsf1.com