Autodrom hledá traťové komisaře z řad motoristických fanoušků Autodrom hledá traťové komisaře z řad motoristických fanoušků | Constructors F1

etina English Rusky

Autodrom hledá traťové komisaře z řad motoristických fanoušků Autodrom hledá traťové komisaře z řad motoristických fanoušků | Constructors F1 Constructors F1

Autodrom hledá traťové komisaře z řad motoristických fanoušků

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 9.2.17 | Aktuality

MOST 2017

Se zahájením nové sezony pořádá společnost AUTODROM MOST každoročně nábor traťových komisařů na sezonní brigádu od března do konce října, s nimiž poté uzavírá dohodu o pracovní činnosti.


Je to velká příležitost zejména pro motoristické fanoušky, přihlásit se mohou muži a ženy ve věku od 18 do 63 let v dobrém fyzickém stavu. Podle zástupce sportovního ředitele autodromu Pavla Kužníka se osvědčili zejména aktivní senioři, směnaři a živnostníci s dostatkem volného času.

Podrobné informace o náplni práce traťového komisaře včetně jeho finančního ohodnocení zájemci získají na telefonním čísle 606 380 954 nebo dotazem na e-mailovou adresu Kuznik@autodrom-most.cz.

„Kromě toho, že adeptům na traťové komisaře nabízíme přivýdělek, získají i další nepopiratelné výhody. Mohou se po celý rok zdarma účastnit veškerých akcí pořádaných na autodromu, a to včetně významných mezinárodních závodů,“ vyjmenoval Kužník.

Muži a ženy, které práce traťového komisaře zaujme a budou se jí chtít věnovat i nadále, čeká podle něj kariérní růst. Mohou postoupit na post traťového dispečera, případně i rozšířit řady zaměstnanců autodromu. „Čerpám z vlastní zkušenosti. Před nástupem ke společnosti jsem totiž strávil řadu let jako traťový komisař a později dispečer,“ potvrdil Pavel Kužník.

Upozornil však zároveň, že traťový komisař musí být člověk s mimořádným smyslem pro zodpovědnost. Případná chyba může mít totiž fatální následky.

Role traťových komisařů je nezastupitelná. Bez jejich přítomnosti se v areálu mosteckého autodromu a sousedního polygonu neobejde žádný automobilový či motocyklový závod. Dohlížejí na průběh klání, upozorňují jezdce signalizací na různé nástrahy a nebezpečí, v případě potřeby na místě zasahují a likvidují také následky kolizí.

Galerie

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2018) Copyright © (2011) Constructorsf1.com