Autodrom nabízí ruční mytí vozů za skvělé ceny, hraje se o vstupenky Autodrom, mytí, ceny, slosování | Constructors F1

etina English Rusky

Autodrom nabízí ruční mytí vozů za skvělé ceny, hraje se o vstupenky Autodrom, mytí, ceny, slosování | Constructors F1 Constructors F1

Autodrom nabízí ruční mytí vozů za skvělé ceny, hraje se o vstupenky

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 14.6.18 | Aktuality

Autodrom Most 2018

Autodrom nabízí ruční mytí vozů za skvělé ceny, hraje se o vstupenky

Pneuservis v areálu mosteckého autodromu nabízí kromě jiných služeb i ruční mytí vozů, a to za velmi výhodné ceny. Kdo využije této nabídky do konce června, získá navíc zajímavý bonus. „Každého zákazníka zařadíme do slosování o jednodenní vstupenku na evropský šampionát okruhový tahačů Czech Truck Prix o víkendu 1. a 2. září. Tento neprestižnější podnik každoročního kalendáře našich akcí letos přivítáme už po šestadvacáté. Vylosujeme pět výherců,“ potvrdila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

1

Umytí a vyčištění vozu zahrnuje úkony od klasického mytí a opláchnutí vozu po kompletní vyčištění exteriéru i interiéru, a to suchou nebo mokrou cestou. „Jde o vysoce kvalitní ruční práci, kterou si zákazníci velmi pochvalují. Ceny se pohybují od 150 do 1 500 korun, ve srovnání s konkurencí jsou tak zhruba o čtvrtinu nižší. Z kapacitních důvodů je však třeba si umytí či vyčištění vozu objednat předem a domluvit konkrétní termín, a to na telefonním čísle 702 183 077 či e-mailové adrese pneuservis@autodrom-most.cz,“ upřesnil technický ředitel autodromu Pavel Pech.

Zákazník může současně využít i dalších služeb pneuservisu, tedy opravu či výměnu pneumatik a duší, jejich sezonní uskladnění a také zpětný odběr a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik.

Objednat si lze také výměnu brzdových destiček, žárovek, olejů a drobné servisní práce a vybrat si z nabídky autokosmetiky, pneumatik a disků. Více informací včetně ceníku služeb zájemci najdou zde.

Pneuservis je pro automobilisty i motocyklisty otevřený od pondělí do pátku od 07:00 do 15:30 hodin. Lze si však předem sjednat jakýkoli jiný termín, a to na výše uvedených kontaktech.

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com