Autodrom rozdává dětem pexesa, potěšil už 2 550 předškoláků Most, autodrom, F1, Formule 1, okruhy | Constructors F1

etina English Rusky

Autodrom rozdává dětem pexesa, potěšil už 2 550 předškoláků Most, autodrom, F1, Formule 1, okruhy | Constructors F1 Constructors F1

Autodrom rozdává dětem pexesa, potěšil už 2 550 předškoláků

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 23.2.17 | Aktuality

Most 2017

Společnost AUTODROM MOST rozdává dětem z mateřských škol obrázková pexesa s fotografiemi závodních speciálů.

 

Ředitelky školek v Mostě a Litvínově převzaly pro své svěřence celkem 800 kusů pexes, dalších 1750 kusů oblíbené hry stimulující paměť potěšilo chlapce a děvčata z 16 školek v Praze. „Ve školkách mě přivítali s otevřenou náručí. Dětem se pexeso líbí. Ředitelky zase ocenily, že pro ně získaly bezplatně hodnotnou a smysluplnou pomůcku,“ uvedla obchodní manažerka autodromu Vítězslava Zpěváková.

Na děti se autodrom zaměřuje cíleně. „Vedle pořádání motoristických podniků je naší prioritou také preventivní činnost s důrazem na bezpečnost v silničním provozu, a to zejména jeho nejmladších účastníků. Organizujeme programy a akce, na nichž se řidiči učí předcházet krizovým situacím, pořádáme dětské letní tábory v areálu autodromu, kde provozujeme i dětské dopravní hřiště. Při sestavování kalendáře závodů a akcí myslíme vždy i na vyžití rodin s dětmi. I proto jsme připravili zajímavé obrázkové pexeso s motivem závodních automobilů a motocyklů, které jsme se rozhodli předškolákům darovat,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Sponzorský dar ocenila ředitelka mostecké mateřské školy v Hutnické ulici Petra Nováčková. „Pexeso se nám výborně hodí tematicky.

 

Uspěli jsme totiž v celorepublikové soutěži zaměřené na výuku dopravní výchovy, náš projekt porota ocenila jako druhý nejlepší. Předstihla nás jen školka z Ostravy-Poruby,“ upřesnila.

Hlavní výhru si děti i učitelky užijí, zahrát jim totiž přijede populární hudební skupina Maxim Turbulenc. „K tomu dostaneme také předměty s reflexními prvky. Vhodně doplní právě výuku dopravní výchovy, kterou odlehčíme i pomocí hraní pexesa od autodromu s tematikou motoristického sportu. Auta a motorky nadchly samozřejmě hlavně kluky, ale i děvčata obrázky zaujaly,“ doplnila Nováčková.

Pexeso udělalo radost také dětem z mateřské školy v Obrnicích. „Dárek jsme s učitelkami hned rozdělily mezi děti, které auta a motorky nadchly, s pexesem si okamžitě začaly hrát. Areál autodromu si navíc prohlédnou zanedlouho naživo, sjednali jsme si totiž návštěvu tamního dopravního hřiště v rámci dopravní výchovy,“ potvrdila ředitelka školky Vladimíra Pechanová.

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2018) Copyright © (2011) Constructorsf1.com