Autodrom zve i letos děti na příměstský tábor do svého areálu Most, autodrom, F1, školy | Constructors F1

etina English Rusky

Autodrom zve i letos děti na příměstský tábor do svého areálu Most, autodrom, F1, školy | Constructors F1 Constructors F1

Autodrom zve i letos děti na příměstský tábor do svého areálu

mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 22.2.17 | Aktuality

Most 2017

I o letošních letních prázdninách mohou děti ve věku od 6 do 15 let strávit týden plný zábavy v areálu mosteckého autodromu.

 

Jsou pro ně připraveny dva týdenní turnusy příměstského tábora, a to od 10. do 14. července nebo od 7. do 11. srpna. Sraz je každé ráno od 07:30 do 08:30 hodin u dětského dopravního hřiště, kde si rodiče své potomky vždy do 16:00 hodin i vyzvednou.

„Jako provozovatelé závodního okruhu a organizátoři sportovních motoristických podniků klademe zejména důraz na bezpečnost silničního provozu. Náš tábor chce chlapce a dívky hlavně bavit a umožnit jim co nejvíce pohybu, zároveň se ale zaměří také právě na bezpečnost chodců a cyklistů a jejich správné chování v rušných ulicích. Nácvik modelových situací umožní dobře vybavené dopravní hřiště se značkami, semafory i kruhovými objezdy. Dětem zdarma zapůjčíme kola, koloběžky či odrážedla a také helmy,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Děti se mohou těšit také na společenské hry a soutěže o ceny, jež doplní sportovní aktivity včetně míčových her, zdolávání certifikovaných prolézaček nebo jízda po skluzavce. Čeká je také prohlídka celého areálu autodromu, a to i paddocku a závodní dráhy. Pestrý program doplní výlet přizpůsobený věku táborníků a momentálnímu počasí. Každý si může přinést i své sportovní potřeby, například rakety na badminton nebo kolečkové brusle.

O děti se postarají zkušení vedoucí, kteří dohlédnou i na jejich pitný režim. Cena za pětidenní pobyt na táboře činí 2 000 korun a zahrnuje také svačiny a obědy v místní restauraci. „Děti budou potřebovat sportovní oblečení a obuv, pokrývku hlavy a opalovací krém. Za deštivého počasí pak samozřejmě pláštěnku, gumáky a případně věci na převlečení,“ upřesnila Svobodová.

Více informací o příměstském táboře, kontakt, přihlášku a další potřebné dokumenty zájemci najdou zde.

Galerie

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2018) Copyright © (2011) Constructorsf1.com