Autoklub ČR ocenil i pořadatele, kteří se potýkali s pandemií. Lva převzal Josef Zajíček Autodrom Most, okruhy , závody , Josef Zajíček, Autoklub, ČR, lev | Constructors F1

etina English Rusky

Autoklub ČR ocenil i pořadatele, kteří se potýkali s pandemií. Lva převzal Josef Zajíček Autodrom Most, okruhy , závody , Josef Zajíček, Autoklub, ČR, lev | Constructors F1 Constructors F1

Autoklub ČR ocenil i pořadatele, kteří se potýkali s pandemií. Lva převzal Josef Zajíček

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 17.12.20 | Aktuality

Autodrom Most 2020

Nejvyšší vyznamenání Autoklubu ČR Granátový lev patří v letošním roce také všem organizátorům a pořadatelům, kteří se museli vypořádat s výjimečnou situací vzniklou pandemií koronaviru a nemoci covid-19.

1

Sošku převzal z rukou prezidenta Autoklubu ČR Jana Šťovíčka předseda představenstva společnosti AUTODROM MOST Josef Zajíček.

„Je to mimořádné ocenění opravdu všech pořadatelů akcí pod Autoklubem České republiky, kteří prodělali letošní složitou sezonu. Náleží nejen těm, jimž se akce přes obrovské problémy povedly, ale i pořadatelům, kteří je byli nuceni zrušit, přitom je to stálo spoustu úsilí a utrpěli ekonomické ztráty. Skutečnost, že ocenění převzal právě Josef Zajíček, není náhodná. Autodrom v Mostě patří k nejaktivnějším organizátorům akcí. Navíc dokázal, že si umí poradit i ve velmi složitých podmínkách,“ vysvětlil Jan Šťovíček.

Mosteckému autodromu se podařilo i přes nestandardní podmínky uskutečnit stěžejní závod svého každoročního kalendáře, kterým je pod názvem Czech Truck Prix evropský šampionát okruhových tahačů.
A to v řádném termínu na konci srpna a s diváckou kulisou, byť počet diváků musel být omezený. Jako jeden z mála pořadatelů tak umožnil fanouškům sledovat napínavé souboje truckerů živě.

Odznakem Granátový lev Prezídium Autoklubu ČR každoročně oceňuje osobnosti, které se významným způsobem nebo svou celoživotní činností zasloužily o rozvoj Autoklubu ČR.

Za zásluhy v oblasti sportu a dlouholetou činnost pro Autoklub ČR získal Granátového lva Josef Michl, ještě nedávno aktivní závodník. Je držitelem pětadvaceti titulů mistra republiky a třinácti titulů mistra Evropy
v závodech automobilů do vrchu. Ladislava Tejchmana vedení Autoklubu ČR ocenilo za funkcionářskou
a činovnickou práci. Byl zakládajícím členem autokrosové komise a později jejím dlouholetým předsedou. Působil jako mezinárodní sportovní komisař, má velký podíl na zavedení juniorské divize buggy do evropského šampionátu. Letošním laureátem je také Jaroslav Hošek. Autokrosová legenda a pětinásobný mistr republiky je aktivním jezdcem i ve svých 75 letech. Vedle zisku titulu mistra Evropy byl pětkrát vicemistrem a v evropském šampionátu sesbíral také 11 bronzových medailí.

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2021) Copyright © (2011) Constructorsf1.com