Enzo Ide pojede v roce 2014 v několika frontách! Enzo Ide, SRT Corvete, F1, formule 1, okruhy | Constructors F1

etina English Rusky

Enzo Ide pojede v roce 2014 v několika frontách! Enzo Ide, SRT Corvete, F1, formule 1, okruhy | Constructors F1 Constructors F1

Enzo Ide pojede v roce 2014 v několika frontách!

www.enzoide.be | 9.5.14 | Aktuálně

SRT GT

Pro West- Flanders založené Enzo Ide2014 motorsport sezóna také odstartovala .

Před několika týdny úspěšně pilot GT soutěžil ve svém prvním závodě Evropské GT Sprint Championship ( Blancpain GT Sprint ) a v nadcházejícím víkendu  bude na začátku druhého kola belgického mistrovství , BRCC na okruhu ve francouzském Dijonu .

 

Jako  první v řadě Enzo Ide budou soutěžit v celé Evropské GT Championship , tedy sérii Blancpain GT Sprint . Sdílí s Audi R8 LMS belgického WRT týmu s velmi rychlým německým pilotem  René Rastem.

Enzo Ide : " Celou letošní sezónu budeme bojovat  jít na titul . René je perfektní spoluhráč , a je samozřejmé, že WRT je vysoce řízený a zkušený tým , s nímž jsem pracoval v minulosti, a vyhrál závody .

Bohužel náš první závod, během velikonočního víkendu nefungovalo vše tak, jak jsem doufal . "René Rast a Enzo Ide zajeli dobrý závod v Nogaru a skončili na druhém místě , ale smůla nám zvedá hlavu .

"Bohužel po závodě se ukázalo, při přejímce , že zadní křidélko na  autě bylo chybně nastaveno o několik milimetrů , po které jsme byly okamžitě diskvalifikováni . "

Budeme analyzovat jak se to mohlo stát ," prohlásil WRT  sportovní ředitel Pierre Dieudonné .

Enzo Ide : "Ale stejně jsme ztratili naše stupně vítězů a byli nuceni startovat  hlavní závod ze zadní části roštu , ale přesto se podařilo dokončit na 7. místě , asi 4 vteřin od pódia . Je samozřejmé, že jsme zklamáni , ale na druhou stranu potenciál tam je , a tak jsme si dáme pár otázek přímo v Brands Hatch - , na 17. a 18. květen. Řekněme , že pomsta je ve vzduchu . "Motorsport je také na programu tento nadcházejícím víkend , kdy Enzo Ide budou soutěžit společně s Maxime Soulet a Maarten Makelberge ve druhém kole belgického šampionátu , na BRCC v Dijonu .

Enzo Ide : " Jsme přesvědčeni,že WRT Audi pro SRT Corvette je neuvěřitelně brilantní stroj a já se vrátím s Maxime Soulet . To bude první seznámení s tímto americkým strojem a SRT týmu Patrick Selleslagh. Minulý víkend Maxime Soulet za volantem Corvette vyhrál závod v Mezinárodní GT. Otevřít , mistrovství , kde jsem vyhrál několik závodů se s Aston .

Překvapení nejsou nikdy vyloučena !
"Výsledky , kalendář a obrázky na : www.enzoide.be 

Štítky

 


Copyright © (2018) Copyright © (2011) Constructorsf1.com