Grand prix formule 1 Mexiko 2017. Lewis Hamilton, mistr světa, Mexiko, formule 1 , F1 | Constructors F1

etina English Rusky

Grand prix formule 1 Mexiko 2017. Lewis Hamilton, mistr světa, Mexiko, formule 1 , F1 | Constructors F1 Constructors F1

Grand prix formule 1 Mexiko 2017.

Miroslav Sanytrák / foto Jiří Křenek | 30.10.17 | Komentáře - M.Sanytrák 2017

F1 2017

Lewis Hamilton dostal kolo zpět, přesto je po čtvrté mistrem světa  formule 1, gratulujeme! 

 

V prvním střetu hned po startu kolize Vettel(Hamilton, oba dva ihned do boxů .Ferrari mění celý nos, Mercedes mění zadní pneu, oba na posledních místech jedou na žlutých pneu Pirelli.

 

3.kolo: Verstappen, Bottas, Ocon, Hulkenberg, Perez, Massa, Raikkonnen, Ricciardo,Strol, Magnusen.

 

6.kolo: Ricciardo vypadává díky opět motoru.

8.kolo: Verstappen, Bottas, Ocon, Vettel jede na 16.pozici,Hamilton na 19.poslední.

 

22.kolo: L.Hamilton dostává modrou vlajku a musí pustit M.Verstappena před sebe a dostává jedno kolo zpět. Vettel jede na 12.pozici. Lewis Hamilton se nemůže dostat před ním jedoucí „pomalejší“ piloty.

 

23.kolo: Verstappen, Bottas Raikkonnen, Stroll, Ocon, Magnussen, Hulkenberg, Perez, Ericcson, Alonso, Vettel. V tuto chvíli je stále mistrem světa Lewis Hamilton, i když jede na posledním místě.

 

26.kolo: Nico Hulkenberg vypadává z grand prix formule 1 v Mexiku díky poruše  motoru. Dostal informaci ,že musí vystoupit ze předu, pravděpodobně rekuperační systémy jsou problematické, vysoké napětí by mohlo piloty zranit.

 

39.kolo: Verstappen, Bottas,Raikkonnen, Ocon, Stroll,Perez,Vettel,Magnusen,Alonso, Massa,Vandoorn,Ericcson, Gastly, Hamilton ……

 

57.kolo: Vettel je  4.pozici, Hamilton na 10.pozici, stále je Hamilton mistrem světa. M.Ericcsonovi hoří motor  a ten odstupuje z grand prix formule 1 v Mexiku.Raikkonnen na Ferrari je před Vettelem 24 s.

 

69.kolo: Hamilton po tvrdém souboji s Alonsem se koencčně dostává na 9.pozici. Vettel by musel vyhrát, aby se dnes Hamilton nestal mistrem světa.

 

70.kolo: Verstappen, Bottas, Raikkonnen, Vettel, Ocon………9.pozice Hamilton.

 

71.kolo: Max Verstappen vyhrává grand prix způsoben start – cíl a je to jeho třetí grand prix. Lewis Hamilton je po čtvrté mistrem světa formule 1.

 

Štítky

 


Copyright © (2018) Copyright © (2011) Constructorsf1.com