etina English Rusky

Grand prix Francie- Lewis Hamilton vyhrál způsobem start-cíl. F1, Formule 1, grand prix, okruhy, závody, motor, monopost,AMG, Petronas,Mercedes | Constructors F1 Constructors F1

Grand prix Francie- Lewis Hamilton vyhrál způsobem start-cíl.

Miroslav Sanytrák / foto Jiří Křenek | 26.6.18 | Komentáře - M.Sanytrák 2018

F1 2018

Další vítezství pro Mercedes AMG Petronas Formula One tým!

Lewis Hamilton vyhrál způsobem start - cíl a převaha jeho monopostu byla docela dost znatelná .Na druhém místě , přes 7 vteřin ztráty, se umístil Max Verstappen na Red Bullu a třetí místo obsadil a hájil barvy Ferrari Kimi Raikkonnen. Lewis Hamilton tak opět obsadil první místo průběžného pořadí mistrovství světa formule 1 2018. Bylo to jeho 65.vítězství v rámci formule 1, gratulujeme!.

Lewis Hamilton

Spekulace , kdo bud emistrem světa ve formuli 1, 2018?

Jak jsem si povídal s různými fandy a znalci formule 1, všichni dávají na můj předpoklad ze začátklu roku 2018-Lewis Hamilton. Jsme ani ne v polovině sezóny, takže vše jsou čisté spekulace!

Technika-pilot- štěstí-tým a zade třeba pilot-technika-tým-zázemí-dokonale pracující mechanici-dokonalé zázemí! Kdo má více  či je to stejné, u třech hlavních "konkurentů" : Scuderia Ferrari F1, Mercedes AMG Petronas F1 a Red Bull Racing F1??? Kdo je lepší?

MERCEDES AMG F1

Zatím celou sezónu je zde vidět určitá sinusoida střídání se na špici- Mercedes-Ferrari, ferrari -Mercedes a mezi nimi  či u nich Red Bull! jestli to takhle půjde dál, tak opravdu vše jsou silné, docela dost silné spekulace. Ferrari musí přidat, ale Mercedes je se mi zdá jeden až dva kroky přede všemi.což vidím jako jasný bonus v celé soutěži mistrovství světa.

Pokusím se o určité hodnocení a míru možností z několika hledisek předpokladů,abychom tu spekulaci mohli jaksi definovat jako předpoklad , to vše v dalším článku na konci tohoto týdne.

Štítky

Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo