Jean Todt, president FIA na návštěvě výrobního závodu v Curno. Brembo, Jean Todt, F1, Itálie, | Constructors F1

etina English Rusky

Jean Todt, president FIA na návštěvě výrobního závodu v Curno. Brembo, Jean Todt, F1, Itálie, | Constructors F1 Constructors F1

Jean Todt, president FIA na návštěvě výrobního závodu v Curno.

Alessandra Fedeli/ Brembo | 25.5.17 | Brembo F1 brzdy

Brembo F1 2017

JEAN TODT NA NÁVŠTĚVĚ BREMBO RACING VÝROBNÍ ZÁVOD V CURNO

1

2


PrezidentA FIA přivítal  prezident SPOLEČNOSTI bREMBO Alberto Bombassei.


Dnes měl Brembo potěšení a čest přivítat Jean Todt, prezident Fédération Internationale de l'Automobile (FIA), na návštěvě výrobního závodu společnosti v Curno (Bergamo, Itálie).


J.Todta  přivítal prezident Brembo, Alberto Bombassei, výkonný viceprezident Matteo Tiraboschi a hlavní technický ředitel Giorgio Ascanelli navštívili oddělení, kde se vyrábějí a testují brzdné systémy Racing / Performance. Poslední návštěva Jean Todta v továrnách Brembo se datuje před patnácti lety, kdy byl ředitelem Ferrari Gestione Sportiva. Pod jeho vedením získal Ferrari 6 mistrů světa F1 mezi piloty a 8 titulů F1 konstruktérů, vždy vybavených brzdnými systémy Brembo.

Technologie od té doby podnikla značné kroky a dnes se Jean Todt osobně přesvědčil o pozoruhodném vývoji Brembo's Racing Department v Curno.

Při této příležitosti a ve shodě s inaugurace otevření nového  showroomu Brembo získal prezident FIA od Alberta Bombassei mezinárodní cenu "Bernie Ecclestone Award Brembo", udělená Todtovi v roce 2015, ale poté mu nebyla předložena Grand Prix Itálie v Monze kvůli logistickým překážkám.

3

4Cena byla přidělena Jean Todtovi za jeho vysoké podnikatelské, sportovní a technické úspěchy a za pozoruhodný příspěvek k růstu a prestiži F1.

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com