Kvalifikaci grand prix Singapuru vyhrál vyhrál Sebastian Vettel na Ferrari Formule 1, F1, závody, okruhy, týmy, sport, auto, | Constructors F1 Constructors F1

Kvalifikaci grand prix Singapuru vyhrál vyhrál Sebastian Vettel na Ferrari

Miroslav Sanytrák / foto Jiří Křenek | 19.9.15 | Komentáře - M.Sanytrák 2015

F1 2015

Letošní pole position grand prix formule 1 v Singapuru vyhrál Sebastian Vettel . Hned za ním se umístil Daniel Ricciardo s Red Bullem a třetí místo  na startu obsadil Kimi  Räikkönen  opět na Ferrari. Převahu  tentokrát projevily vozy Ferrari. Uvidíme, zda S.Vettel dotáhne  závod k prvnímu místu.