Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky! Zlatý volant, Mika Häkkinen, F1, Praha | Constructors F1

etina English Rusky

Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky! Zlatý volant, Mika Häkkinen, F1, Praha | Constructors F1 Constructors F1

Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky!

Ing.Jana Svobodová/Autodrom Most | 9.12.16 | Zlatá,ý,é, řídítka,volant, oko

F1 2016

Už po čtyřicáté se fanoušci motoristického sportu dozvědí výsledky ankety Zlatý volant, vybírající nejlepší tuzemské automobilové jezdce uplynulé sezony.

Mika 1

Exkluzivním hostem jubilejního Zlatého večera motoristického sportu, který se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince od 19:30 hodin v Paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově, bude dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen.

MIKA

Při této příležitosti uvolňuje pořadatelská agentura SPORT-PRESS do prodeje limitované množství padesáti GOLD vstupenek. „Stali jsme se hrdým partnerem galavečera, což ocení právě zájemci o GOLD vstupenky, které jsou totiž zajímavě cenově zvýhodněny,“ upřesnil generální ředitel společnosti AUTODROM MOST Jiří Volovecký.

Dalším bonusem je společný snímek s legendárním pilotem, pořízený profesionálním fotografem. „Propojení mezi úspěšným sportovcem, prestižní zavedenou anketou a naším okruhem funguje i proto, že Mika Häkkinen před lety mostecký autodrom osobně navštívil. Fanoušci by neměli váhat se zakoupením vstupenek. Na místě v den konání akce už totiž nebudou k dispozici,“ upozornil pan Volovecký.

Podrobnější informace podá a objednávky přijímá Veronika Raková na telefonním čísle +420 702 143 084 nebo e-mailové adrese rakova@autodrom-most.cz.

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com