Miroslav Sanytrák-novinář OK9FER, Miroslav Sanytrák, Unhošť , Kladno | Constructors F1

etina English Rusky

Miroslav Sanytrák-novinář OK9FER, Miroslav Sanytrák, Unhošť , Kladno | Constructors F1 Constructors F1

Miroslav Sanytrák-novinář

Miroslav Sanytrák | 10.7.05 | O mne

OK9FER

Jsem členem Syndikátu novinářů. Vlastním místní Unhošťský reklamník, který byl prvním reklamním časopisem v ČSSR. Teď se snažím jej dostat na úroveň , kterou by si zasloužil. Nevím, jak se stalo, že nejsem „za vodou“ jako všichni, co začali za mnou, dělal jsem prostě něco jiného. Naštěstí nevím co je závist, takže všem přeji úspěch.

 

Vydával jsem časopis  Baby Book( www.babybook.cz ) a Wellness Book (www.wellnessbook.eu, www.wellness-book.cz, www.navigator4you-wellnessbook.com ), který v současné době se snažím obnovit.

 

Společně s historikem  a kronikářem Miroslavem Oliveriusem se mi podařilo v roce 1999 vydat knížku „Devatenáct zastavení na Unhošťsku“ která mapuje historicky bývalý „Okres unhošťský“. V dohledné době v této edici budeme pokračovat. Sám teď chystám dalších několik knih k vydání, ale bez sponzorů do lesa nelez, uvidíme.

1

 

2

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2023) Copyright © (2011) Constructorsf1.com