Most se vrátí o třicet let zpět, autodrom čeká promenáda trabantů Most, autodrom, F1, Formule 1, okruhy | Constructors F1

etina English Rusky

Most se vrátí o třicet let zpět, autodrom čeká promenáda trabantů Most, autodrom, F1, Formule 1, okruhy | Constructors F1 Constructors F1

Most se vrátí o třicet let zpět, autodrom čeká promenáda trabantů

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 18.2.17 | Aktuality

Most 2017

Více než 30 let staré retro vzpomínky pamětníků starých časů oživí na konci května promenáda legendárních východoněmeckých vozů značky Trabant.

 

Jejich majitelé s rodinnými příslušníky, přáteli, známými a také fanoušci „rozzuřených vysavačů“, jak se bakelitovému autíčku s dvoutaktním motorem přezdívalo, se sjedou do areálu mosteckého autodromu 25. května. Sraz bude součástí dvanáctihodinového závodu The Most Trabant na velkém okruhu, vstupné je bezplatné.

Trabant 2

Areál se pro účastníky otevře v 08:00, hlavní program začíná v 14:00 hodin. První zájemci už se hlásí. „Pro všechny jsme připravili spoustu zajímavých aktivit, nikdo se určitě nebude nudit. Dorazí i známý cestovatel a režisér Dan Pribáň, který poutavě pohovoří o expedicích svého týmu. Postupně ve vozech Trabant Combi zdolali Hedvábnou stezku, Afriku, Jižní Ameriku napříč Amazonií přes Andy až k jihu. Zatím poslední anabází byla cesta Tichomořím z Austrálie do Thajska. Předprodej vstupenek na besedu zahájíme v nejbližší době,“ uvedla eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.

5

Setkání okoření také soutěž Trabanťák srazu, při němž porota zhodnotí vzhled vozu a odpovědi jeho posádky na stručný dotazník. Blýsknout se každý může i svým řidičským uměním při jízdě zručnosti, která zahrnuje slalom mezi kužely či couvání. Odvážnější jedinci mohou prohnat svůj trabant po malém okruhu na polygonu. „Nejlepší z každé soutěže odměníme. Všichni účastníci srazu od nás také dostanou na cestu domů certifikát,“ upřesnil obchodní manažer pro sport autodromu Jakub Krafek.

Více informací o srazu včetně přihlášky zájemci najdou zde.

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com