Motorsport pod jednou střechou Racingexpo, výstava, automobily, Ferrari, Ford | Constructors F1

etina English Rusky

Motorsport pod jednou střechou Racingexpo, výstava, automobily, Ferrari, Ford | Constructors F1 Constructors F1

Motorsport pod jednou střechou

Racingexpo | 17.10.17 | Aktuality

Racingexpo 2017

Motorsport pod jednou střechou

Závodní sezona se pomalu chýlí ke konci. Nejeden fanoušek si proto povzdechne: Kéž by se můj milovaný sport mohl přesunout někam, kde by mu nevadily rozmary počasí. My máme pro věrné příznivce řešení – Racing Expo!

Racing Expo je unikátní specializovaná výstava automobilové a motocyklové závodní techniky a s tím spojených aktivit.

Její premiérový ročník se uskuteční od čtvrtka 9. listopadu do soboty 11. listopadu 2017 v areálu PVA Expo Letňany v Praze.

Návštěvníky bude očekávat více než sto exponátů, z nichž některé, jako například speciál Ford Mustang ze seriálu NASCAR Wheelen Euro Series, se v České republice představí vůbec poprvé. K vidění budou i další výjimečné vozy, například Ferrari 488 GT3, BMW M6, Audi R8 GT3, Ferrari 430 GT2, mistrovské tahače Buggyra a mnoho dalších. Připravena bude také celá řada setkání se zajímavými osobnostmi, současnými špičkovými jezdci, stejně jako velkými hvězdami minulosti.

A protože svět motosportu je navýsost dynamický, nabere také Racing Expo pořádné obrátky.

Přítomným poskytne nepřeberné množství adrenalinových zážitků, přičemž některé z nich si budou moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Racing Expo 2017 je otevřeno veřejnosti v pracovní dny od 10 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 17 hodin. Vstupné činí 200 Kč na místě nebo 150 Kč v předprodeji. Bližší informace najdete na www.racingexpo.cz

Galerie

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com