MUSCLE&FITNESS 11/2016 Muscle&Fitness, fitness,wellness | Constructors F1

etina English Rusky

MUSCLE&FITNESS 11/2016 Muscle&Fitness, fitness,wellness | Constructors F1 Constructors F1

MUSCLE&FITNESS 11/2016

| 28.10.16 | MUSCLE&FITNESS časopis

MUSCLE&FITNESS 2016

Vítězem 52. ročníku Mr. Olympia se již po šesté v řadě stal Phil Heath. Kdo byli letos jeho hlavní konkurenti v boji o kulturistický trůn? Do jaké míry splnil 52letý Kevin Levrone – při svém comebacku po 13 letech – roli vyzyvatele, do níž ho pasovali promotéři, hledající tahák a náhražku za opětovně absentujícího korunního prince Kaie Greenea?
1

  • A jak na pódiu Orleans Areny vypadalo všech 19 účastníků nejprestižnější kulturistické soutěže planety? Kdo svou formou nejvíce překvapil a kdo naopak zaostal za očekáváními? Jak se na Olympia Weekendu 2016 vedlo našincům – debutantům Lukášovi Osladilovi (Mr. Olympia), Andrejovi Mozolánimu, Vojtěchovi Koritenskému (oba 212 Olympia) a Adele Ondrejovičové, jež se letos v zápolení Figure Olympia představila podruhé? Dění na Olympia Weekendu 2016 ve všech osmi soutěžích IFBB Professional League – včetně nové zavedené classic physique – přibližuje rozsáhlá 15stranová reportáž Saskie Cakoci (text) a Igora Kopčeka (foto) z partnerského portálu EastLabs. (Ti připravili reportáž poté, co necelé tři dny před odletem do Las Vegas náhle a naprosto nečekaně zemřel šéfredaktor a vydavatel česko-slovenské edice M&F Ľudovít Major. Rozloučce s jednou ze stěžejních osobností čs. kulturistiky a fitness se věnuje aktuální listopadové vydání.)

 

* S Olympia Weekendem 2016 tematicky souvisí i poster uvnitř listopadového vydání M&F, na němž figuruje jeden z nejmasivnějších účastníků letošního ročníku Roelly Winklaar (z druhé strany pak legenda bojových umění Bruce Lee). Na titulce pak dostává prostor staronový držitel titulu Mr. Olympia Phil Heath.

2 

* No pump, no gain! Jak trénoval a jak se stravoval legendární trojnásobný vítěz Mr. Olympia Frank Zane? Atraktivní vyprávění z pera historika silových sportů Josefa Švuba doplňuje spousta dobových a u nás mnohdy nikdy nepublikovaných archivních fotografií!

 

* Jak trénoval legendární Bruce Lee na svém výkonnostním vrcholu? A jak by asi ve světle nejnovějších poznatků sportovní vědy trénoval dnes? Jakými transformacemi by v dnešních dnech prošel jeho program na rozvoji síly, dynamiky a sportovní zdatnosti?

 

* Jak rozvíjet funkční sílu, rychlost, kondici a sílu úchopu s pomocí cviků, náležících do repertoáru strongmanů? Jaké alternativy vybraných cvičení zvolit, nemáte-li v posilovně k dispozici originální silácké náčiní? A jak a kdy tyto cviky zařadit do vašeho obvyklého programu?

 

* Proč a kdy jsou jednoručky mnohdy lepší alternativou než velká činka?

 

* Jak si sestavit rychlý okruh na břišní svaly, jenž zabere pouhých pět minut?

 

* Jak pracuje na odstranění své relativní slabiny v podobě tlakové síly jeden z nejlepších strongmanů současnosti, obrovitý Američan Brian Shaw?

 

* Jak zvládnout švih s kettlebellem, dřep s činkou nad hlavou, šplh na laně s přednožením a strongmanskou disciplínu, zvanou farmářská chůze, a proč mohou být tato cvičení vesměs vítaným obohacením vašeho stávajícího tréninku?

 

* Jaký je mechanismus úbytku růstového hormonu? A co se naopak děje, když je ho v těle hodně? Kdo ho nejčastěji zneužívá a v čem se při aplikaci liší jeho účinek od testosteronu?

 

* Outdoor kondice. Program v plenéru pro rozvoj fyzické zdatnosti, pohyblivosti a dynamiky, využívající kombinace sprintů, cvičení s tělesnou váhou a odporu gumových pásů.

 

* Jak pomocí závěsného systému TRX během 15 minut efektivně procvičit celé tělo? Trénink je určen zejména ženám.

 

* Které jsou nejoblíbenější cviky trojnásobné vítězky Bikini Olympia Ashley Kaltwasser na všechny hlavní svalové partie?

 

* Strava, cvičení, nebo kombinace obou: co je v případě žen a dívek to nejlepší pro zbavení se nadváhy?

 

* Proč je příprava jídel do krabiček ideální jak ve snaze o budování svalové hmoty, tak v úsilí o vyrýsování? Plus čtyři recepty na chutná a na bílkoviny bohatá jídla, vhodná i do krabiček.

 

* Jak probíhala zápolení letošního otevřeného mistrovství České republiky strongmanů v Brně?

 

* Čím si během tří měsíců trvání soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2016 prošli vítězové kategorií Jaromír Barcuch (muži od 36 do 45 let) a Michaela Úreková (ženy od 15 do 25 let)? A jakých změn postavy dosáhli další finalisté těch samých věkových relací?

 

* Strážci galaxie a hvězdy hollywoodského nebe! Chcete si prověřit své znalosti o protagonistech známého kasovního trháku? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněny DVD nosiči s akčními snímky!

 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 11/2016!

 

 

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com