MUSCLE&FITNESS 2/2017 je tady! MUSCLE&FITNESS , climber, skokan roku, skokan roku F1, F1, formule 1 | Constructors F1

etina English Rusky

MUSCLE&FITNESS 2/2017 je tady! MUSCLE&FITNESS , climber, skokan roku, skokan roku F1, F1, formule 1 | Constructors F1 Constructors F1

MUSCLE&FITNESS 2/2017 je tady!

Erik Rédli/MUSCLE&FITNESS | 1.2.17 | MUSCLE&FITNESS časopis

MUSCLE&FITNESS 2/2017

* Jak trénuje hvězda smíšených bojových umění a tvář UFC Conor McGregor? Jak se vyučený instalatér z irského Dublinu propracoval až na samotný vrchol pomyslné pyramidy ultimátních zápasů a k statutu mezinárodní celebrity? Které jsou jeho nejpamátnější zápasy v oktagonu a kterými proslovy na adresu svých soupeřů nejvíce rozvířil hladinu veřejného mínění?

Pokérovaná postava irského bojovníka dominuje i titulní stránce únorového vydání a navazuje tak na tradici elitních bijců, jimž se již dostalo tohoto exkluzivního prostoru. (V minulosti třeba Bruce Lee, Brock Lesnar, Nate Marquardt nebo Frank Mir.)

1 

* Jak cyklováním tréninkové objemu a intenzity překonat stagnaci a zaznamenat nové přírůstky svalových objemů i síly?

 

* Co se skrývá za tréninkovou metodou BFT (Beyond Failure Training), známou i jako trénink za hranicí svalového selhání (což je doslovný překlad anglického názvu)? Jaké jsou zásady uplatňované u tohoto systému? A jak vypadá návrh konkrétního tréninkového plánu, vycházejícího z této metody?

 

* Brutální paže: 20 tipů od 20 účastníků některého z posledních ročníků Mr. Olympia a 212 Olympia na rozvoj impozantních nadloktí!

 

* Jak účinně spalovat tělesný tuk? Přehled 101 způsobů, jak získat vyrýsovanou postavu a zbavit se nežádoucích tukových polštářků.

 

* Proč jsou kladivové zdvihy křížem přes tělo cennou akvizicí tréninku bicepsů?

2 

* Extenze kvadricepsů – kdysi a nyní. Pohled na osobní genezi vztahu k populárnímu cviku z pera publicisty M&F a historika silových sportů Josefa Švuba.

 

* Jaká jsou specifika tréninkového systému Y3T, navrženého trenérem šampionů Neilem Hillem. (Spolupracuje například s Jamesem Lewisem a Williamem Bonacem.) Proč se Neilův program dobře hodí ke zlepšení zaostávajících svalových partií? Jak by vypadal v praxi trénink Y3T například pro prsní svaly?

 

* Jak trénuje trojnásobný držitel titulu Nejsilnější Slovák, strongman Igor Petrík?

 

* Jaká je tréninková a stravovací filosofie kulturisty Tomáše Tabačiara, jenž po loňských skvělých výsledcích na amatérských pódiích míří letos od IFBB Professional League?

 

* Královna Courtney: profil a stravovací tipy aktuální držitelky titulu Bikini Olympia Courtney King. Plus dosud nepublikované a mimořádně atraktivní fotografie 23leté americké krásky!

 

* Z čeho sestává standardní tréninková lekce elitního slovenského crossfitera Jozefa Porubského? Na co klade v tréninku důraz a co považuje za naprosto nezbytné?

 

* Proč je potřeba procvičovat bicepsy jak ve zkrácené, tak v protažené pozici?

 

* Jak rozvíjet sílu a vytrvalost na veslařském trenažéru? Jaká je optimální technika veslování a jak si sestavit efektivní tréninkový program na tomto populárním aerobním náčiní?

 

* Ženy a shyby: jak se zlepšit v přítazích na hrazdě?

 

* Vnitřnosti jsou nejen vítaným zdrojem živočišných bílkovin. Proč byste je měli zařadit do svého jídelního lístku?

 

* Zelené rolky: jak připravit chutné vegetariánské jídlo, plné bílkovin?

 

* Kreace svátečních jídel pro všední dny: recepty na krůtí a jiné dobroty a tipy, jak později všechny zbytky dále využít.

 

* Jak vypadali finalisté ME 2016 INBA v naturální kulturistice a fitness?

 

* Jaké výkony byly k vidění na mezinárodní Grand Prix Slovakia 2016 v silovém trojboji dorostu a juniorů v Časté?

 

* V jaké formě se představili medailisté 38. ročníku Grand Prix Pepa Opava a Tatranského poháru, jenž se loni konal již po šestatřicáté?

 

* Čím si během tří měsíců trvání soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2016 prošla Zlatica Krištiaková, vítězka kategorie žen nad 45 let?

* Hvězdy minulosti: Esmat Sadek. Profil loni zesnulého egyptského kulturisty, jehož soutěžní kariéra trvala téměř pět desetiletí.

 

* Retro filmy drsných mužů. Chcete si prověřit své znalosti o představitelích fyzicky zdatných hrdinů z obou stran zákona? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněni DVD nosiči s akčními snímky!

 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 2/2017!

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com