Na mostecký autodrom dorazí Autokoncerty. Užijte si show přímo z vašeho auta! Autodrom, Most, 2020, show, auto, koncert | Constructors F1

etina English Rusky

Na mostecký autodrom dorazí Autokoncerty. Užijte si show přímo z vašeho auta! Autodrom, Most, 2020, show, auto, koncert | Constructors F1 Constructors F1

Na mostecký autodrom dorazí Autokoncerty. Užijte si show přímo z vašeho auta!

Jan Foukal( Autodrom Most | 11.5.20 | Aktuality

Autodrom Most 2020

Hudební live produkce a letní festivaly ani v tomto období pandemie rozhodně nekončí.

Po úspěšném projektu Autokin přiváží agentura Dream PRO a Autodrom Most živá vystoupení těch nejznámějších českých umělců. První Autokoncerty odstartují už o víkendu 22. a 23. května. A bude to opravdu originální zábavná show. Nebudete muset totiž vůbec opustit vaše auto, a hudbu si tak užijete v bezpečí se svými nejbližšími. V pátek čeká návštěvníky vystoupení Leoše Mareše DJ Show Live, v sobotu pak na podium dorazí Ewa Farna a Slza. Veškerá opatření jsou konzultována s Krajskou hygienickou stanicí. Autokoncertem podpoří pořadatelé zdravotníky a záchranáře Ústeckého kraje. Vstupenky jsou v prodeji od 10. května.

Oba koncerty začnou vždy ve 20:00 hodin. Brány Autodromu v Mostě se otevřou už o tři hodiny dříve. Připravujeme i další koncerty, kde pro vás právě teď domlouváme vystoupení například Mirai, Olgy Lounové, Xindl X a dalších hudebníků. Abychom si mohli všichni společně Autokoncerty vychutnat, musí každý návštěvník dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní opatření.  Pořadatelé vás vždy zaparkují na určené místo, z vozidel se během koncertu nesmí vystupovat a mezi vozy bude odstup. Stejně kvalitní zvuk bude v každém voze, hudební show uslyšíte nejen přímo z pódia, ale jednáme také o vysílací FM frekvenci na vašich autorádiích. Konkrétní opatření najdete už nyní na webu www.autokoncerty.cz.

„Nápad vznikl teprve před pár dny a jsme velmi rádi, že do toho šli všichni s námi.

Autodrom Most si vzal spolupořadatelství opravdu za své, umělci nám vycházejí vstříc a velmi pomáhají i partneři.  Spolupracuje s námi i velké množství skvělých dodavatelů, od těch s technickým zázemím až po pořadatelskou službu. Všem patří velké díky. Máme speciální parkovací místa i pro členy složek Integrovaného záchranného systému našeho kraje, právě jako malé poděkování za jejich práci,“ uvedl hlavní pořadatel a majitel agentury Dream PRO Luboš Machoň.

Kromě standardních vstupenek si budete moct zakoupit i VIP vstup, se kterým se dostanete až přímo pod hudební stage. Vstupenky jsou v prodeji od 10. května přímo online na webu www.autokoncerty.cz.. Prodej zajišťuje Ticketportal.

Vystoupení hudebníků si budou moct návštěvníci vychutnat na pódiu velkém 12 x 10 metrů s šedesátimetrovým navazujícím molem. Podél stage budou navíc i velké led obrazovky, takže všichni návštěvníci uvidí opravdu každý detail show na podiu.

Projekt Autokoncerty navazuje na úspěšně realizované projekce Autokina v Ústí nad Labem, které jen během 11 dní nabídlo 30 promítání českých a zahraničních filmů a které navštívily tři tisíce diváků ve více než 1300 autech.

Sledujte nás, ať neprošvihnete další termíny Autokoncertů:  www.autokoncerty.cz

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2020) Copyright © (2011) Constructorsf1.com