Naše návštěva v Bratislavě Muscle&Fitness, fitness,motorsport, Bratislava, Unhošť , F1, formule 1, sport, vítr, stupeň Celsia, | Constructors F1

etina English Rusky

Naše návštěva v Bratislavě Muscle&Fitness, fitness,motorsport, Bratislava, Unhošť , F1, formule 1, sport, vítr, stupeň Celsia, | Constructors F1 Constructors F1

Naše návštěva v Bratislavě

Miroslav Sanytrák / fotoPaedDr.Petra Sanytráková | 1.3.18 | MUSCLE&FITNESS časopis

Projekt 2018

MF

Návštěva v redakci světového časopisu Muscle&Fitness v Bratislavě. 

Návštěva byla naplánována na 27. 2.2018  v čase mezi 10.00 až 10.30 hodin. Předtím jsem koupil elektornickou známku na dálnici v kanceláři UAMK, kde ji vždy kupuji. Z Unhoště jsme vyráželi přesně v 6.30 směr dálnice D1 na Brno, teploměr venku ukazovat  minus 11 stupňů Celsia. Cestou se však teplota směrem na východ měnila a skončila na minus 15 stupních někde před Bratislavou a v Bratislavě na místě teploměr ukazoval minus 7 stupňů Celsia, foukal však vítr. 

Cesta byla celkem dobrá a naše HONDA CIVIC 5D svištěla po hrbolaté dálnici celkem dobře. Bylo 10.00 když jsem pokládal prst na zvonek redakce časopisu Muscle&Fitness. Přišla nám otevřít mladá milá slečna, která nás pozvala dovnitř. Hned v úvodu našeho setkání nás vítala Petra Šišková s jejím  srdečným úsměvem, jako staří přátelé jsme se hned objali, následovalo představení ostatním i představení mé ženy, která měla za úkol nás všechny vyfotografovat - výše uvedená fotografie z mobilu : zleva šéfredaktor Boris Bárdoš, Já , Petra Šišková a Erik Rédli. 

Dostali jsme výbornou kávu a snad bychom si povídali do večera, setkání bylo velmi příjemné.Už jsme doslova plánovali spolupráci, rozvíjeli nápady, nakonec jsem "klukům" nabídl tykání, prostě mi to tak přišlo od srdce. 

Cíl setkání - domluvit spolupráci  na připravovaném projektu se podařil. Časopis Muscle&Fitness bude mediálním partnerem projektu. 

Po asi hodinové "poradě" nás paní Petra Šišková doprovodila na místní hřbitov, kde jsme zapálili svíčku PhDr. Ludovítovi Majorovi a uctili jsme tak jeho památku. 

Abychom si udělali "výlet", došli jsme k Dunaji, udělali si selfie, potom si dali malý gáblík v restauraci Prazdroj nedaleko Slovenského národního divadla, v místní Bille hned vedle koupili slovenské pivo  "Zlatý bažant" a z parkoviště "Galerie", naproti  SND , vyrazili zpět do Unhoště.

Cesta zpět byla opět klidnou, při dodržování rychlosti 130km/hod jsme dorazili domů do Unhoště celkem v pohodě, venku bylo odpoledne cestou od minus 6 do 9 stupňů Celsia. 

 

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com