Naučte se fotografovat jako náš jediný fotograf F1 - Jiří Křenek -kupte si FotoVideo FotoVideo, fotografování | Constructors F1

etina English Rusky

Naučte se fotografovat jako náš jediný fotograf F1 - Jiří Křenek -kupte si FotoVideo FotoVideo, fotografování | Constructors F1 Constructors F1

Naučte se fotografovat jako náš jediný fotograf F1 - Jiří Křenek -kupte si FotoVideo

Kateřina Kárníková/FotoVideo | 24.10.17 | Aktuality

FotoVideo 2017

Rozšířené listopadové FotoVideo

Také se vám zdá, že je tu stále více lepších a kvalitnějších, fotografických projektů? Trend je takový, už jsme to konstatovali v minulém vydání a listopadové FotoVideo naše slova potvrzuje. Stále větší množství mladých fotografů prolamuje prezentační bariéry a výstavy a úspěchy fotografů všech kategorií se množí jako houby v tom letošním krásném a požehnaném podzimu. 

Listopadem ty barevné radosti venkovního fotografování alespoň v našich krajích pomalu a jistě končí. Pokud cestujete, máte šanci v přírodní a krajinářské fotografii pokračovat, pokud jste doma, vrháte se na ty naše oblíbené mlhy, ladíte více a více černobílých tónů, věnujete se street a ateliérové tvorbě a třeba si i zvykáte na novou, ještě výkonnější techniku.

No a právě v tom je listopadové vydání hodně výjimečné! Nejen, že přibyly další stránky, nejen, že se můžete spolu s autory jednoho velkého projektu připravovat na zimu, ale nejdete v něm povídání dvou známých ambasadorů, dvou velkých fotografických cestovatelů, nechybí zajímavá podání aktu a krás lidského těla, podíváte se do krajin blízkých i vzdálených, vyzkoušíte si své znalosti úprav právě pořízených fotografií a samozřejmě neminete nabídku toho nejlepšího z jednoho z posledních soutěžních témat tohoto roku. Koupit si nás vytištěné na vysoce kvalitním papíru v nejlepší tiskárně současnosti za stejnou, nezměněnou cenu se fakt vyplatí. Budete potřebovat hodně času, než toto vydání zvládnete!

Vyberte si alespoň něco z nabídky obsahu listopadového vydání časopisu FotoVideo:

INSPIRACE: VELKÝ PROJEKT „NEVER TOO LATE“

 Něco takového u nás už dlouho nevzniklo!

INSPIRACE: ANTONÍN TESAŘ, KLINIK-(P)ART

To nejlepší z inscenované kolorované fotografie

GITZO INSPIRUJE: STANISLAV POKORNÝ

Kdo by neznal jeho perfektní práce!

PRAXE: DIVOKÁ PŘÍRODA PETRA BAMBOUSKA

To focení začalo jako skoro vždy docela nevinně…

PRAXE: JIŘÍ RůŽEK – AKTY A PORTRÉTY S NOVÝM X-E3

Kompaktnost fotoaparátů má hned několik výhod…

SOUTĚŽ FOTOGRAF ROKU: „BLÍZKÁ KRÁSA DETAILU“

Úžasné makrosnímky, které si nenechte ujít!

 

Zvolte si naše předplatné! Pořiďte si čtenářskou pohodu, klid a ještě praktický dárek k tomu!

Chcete ušetřit téměř polovinu částky za nákup našeho časopisu FotoVideo a využít je jinak? Předplaťte si nás! V každém případě dostanete výhodný dárek dle vašeho výběru a to i v případě, že jste stálým předplatitelem a předplatné si obnovujete. Objednávejte hned a vybírejte zde.

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com