Největší český autosalón ve znamení novinek Autoshow, F1, auta, výstava, Holešovice | Constructors F1

etina English Rusky

Největší český autosalón ve znamení novinek Autoshow, F1, auta, výstava, Holešovice | Constructors F1 Constructors F1

Největší český autosalón ve znamení novinek

Jarmila Šmídová /Autoshow | 7.10.17 | Aktuality

Autoshow 2017

 

Více než čtyři desítky automobilových značek včetně miniaut se představují dnes ve čtvrtek od 5. až neděle 10. října na pražském výstavišti v Holešovicích.

1
Ještě více než v předešlých ročnících je jediný český autosalón ve znamení novinek.

 

Ty se předvedou především v Průmyslovém paláci, jeho Střední hale, Pravém a Levém křídle. Abecedně vzato, do Holešovic dorazí nové italské SUV Alfa Romeo Stelvio, ze Spojených států hned tři novinky a to Cadillac CT6 , XT5 a Corvette Grand Sport. Značka Ford přiváží novou Fiestu, Honda pak nový Civic. Hyundai představí u nás vyráběný model i30 kombi, ISUZU pickup D-Max. Jaguar se blýskne zcela novým kombi XF Sportbrake, Jeep pak malým SUV Compass. Kia přiváží zcela nový velký sportovní čtyřdveřový vůz Stinger, z opačného pólu ještě malý crossover Stonic. Land Rover představí pokrokové SUV Range Rover Velar, Nissan vystaví hned dvě novinky a to SUV modely Qashqai a X-Trail. Opel ze stejné kategorie model Grandland X, Peugeot opět SUV 5008. Francouzská značka Renault přiváží SUV Koleos a zcela poprvé u nás představí pickup Alaskan, stejně tak jako Trafic Space Class. Malé SUV, nebo crossover přiváží i Seat, konkrétně model Arona. Subaru sází na modelový rok 2018 a to výrazně přepracovaný sportovní sedan WRX STI. Suzuki se vytasí s novu generací modelu Swift, domácí  značka Škoda poprvé ukáže veřejnosti tolik očekávané malé SUV Karoq. Volkswagen představí model Arteon a Volvo opět nové SUV XC60. Z výše uvedeného výčtu je patrné, že mezi novinkami a českými premiérami převažují čím dál oblíbenější crossovery a SUV modely.

 

  • Množství atraktivních expozic však zaplní i volnou plochu před Průmyslovým palácem. Ke spatření zde budou například bezdotykové automyčky, servisní a garážová technika a také výběr atraktivních užitkových vozů.Důležitou součástí Autoshow bude bohatý doprovodný program provázející všechny čtyři výstavní dny. V pátek, sobotu a neděli se uskuteční testovací jízdy zhruba se třemi desítkami osobních vozů vystavujících značek po několikakilometrovém okruhu. Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost otestovat například též elektromobil Tesla 

 

Obrovskou atrakcí pro děti i jejich rodiče bude Mini AUTOSALON, jaký se v Praze objeví vůbec poprvé: žádné pouťové plasty a rádoby napodobeniny, ale naprosto dokonalé, a to do detailu, elektrické zmenšeniny opravdových vozů atraktivních značek, v nichž se malí motoristé budou moci svézt. Stejně jako jejich rodiče opravdové automobily si budou moci děti v mini testovacích jízdách otestovat, jaké to je řídit MERCEDES, AUDI, BMW, FORD, MINI, VOLVO, RSX 4x4. A ti kteří se ještě neodváží přímo za volant, si budou moci vyzkoušet dálkové ovládání. A douška po rodiče -  v rámci exkluzívní expozice těchto minivozů je budou moci svým dětem i koupit.

 

Dolní část Výstaviště v sobotu 7. 10. 2017 zcela ovládne tuning na Bruselské cestě, kde bude už druhý ročník srazu tuningových vozů, pořádaný společností Escape6 s.r.o. – Escape6 & Autoshow Praha 2017 Meet. Můžeme se těšit na desítky upravených vozů reprezentující různé styly úprav, od designových až po výkonové. Součástí srazu bude také speciální VIP sekce, kde budou k vidění ty nejlépe upravené vozy, reprezentující domácí tuningovou scénu na mnoha tuzemských i zahraničních srazech.

  • Bezpečnost na silnicích – zaměřeno na ženy řidičky a nejen o krásných autech, ale i kráse žen – to je další z atraktivních doprovodných programů letošní Autoshow. Internetový magazín Žena v autě.cz již po třetí zajistí společně s BESIP akci pro ženy a děti zaměřenou na bezpečnost. Návštěvnice si budou moci na stánku prověřit své vědomosti o správné a bezpečné jízdě. Nebudou chybět trenažery, které přesvědčivě ukáží otočení vozu při nehodě nebo náraz v 30km rychlosti či poučí o správném uchycení dětské autosedačky. Děti si osvěží pravidla bezpečného provozu na dopravním hřišti.
  • Hlavním partnerem Autoshow Praha je nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina, která bude prezentovat paliva nové generace EFECTA prostřednictvím technologie X-RAY, umožní zákazníkům vyzkoušet moderní technologie v podobě oculusu a načerpat energii v útulném Stop Cafe, kde stejně jako na čerpacích stanicích bude možné ochutnat kvalitní kávu a křupavé hotdogy. Zákazníci se zájmem o provozování čerpací stanice, mohou získat více informací ve speciálně upraveném vozu BENZINA Akademie.
  • Těšit se tedy můžeme na nejlépe obsazený autosalón v ČR, řadu novinek a bohatý doprovodný program, který určitě bude stát za návštěvu.
  • www.autoshowpraha.cz

 

 

 

Galerie

Štítky

 


Copyright © (2018) Copyright © (2011) Constructorsf1.com