Neplatné vstupenky na Czech Truck Prix odhalí upravený systém čteček FIA, ETRC, Most, vstupenky, 2018, autodrom , tahač, | Constructors F1

etina English Rusky

Neplatné vstupenky na Czech Truck Prix odhalí upravený systém čteček FIA, ETRC, Most, vstupenky, 2018, autodrom , tahač, | Constructors F1 Constructors F1

Neplatné vstupenky na Czech Truck Prix odhalí upravený systém čteček

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 30.8.18 | Aktuálně

FIA ETRC 2018

Nečachrujte se vstupenkami!

Stejně jako v minulých letech se nyní na černém trhu objevily vstupenky na závod evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (FIA ETRC), který se pod tradičním názvem Czech Truck Prix jede o tomto víkendu už pošestadvacáté na mosteckém autodromu. „Varujeme před nákupem levnějších vstupenek na závod od podvodníků. Do areálu autodromu se s nimi nikdo nedostane. Systém totiž díky čtečkám okopírovanou či již použitou vstupenku odhalí a zablokuje ji,“ upozornila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

1

Nový systém prodeje vstupenek autodrom využívá druhým rokem. „Jsme proto schopni nechat ho upravit tak, aby i bezplatné vstupenky pro hosty a partnery mohly být kontrolovány ve speciálním režimu. Sledujeme neoficiální, a tedy podvodné prodeje vstupenek na internetu. Čárové kódy na nich okamžitě rušíme. Více informací vzhledem k ochraně systému sdělovat nebudeme,“ upřesnila Svobodová.

Důrazně zároveň doporučuje pořídit vstupenku v předprodeji v on-line systému prostřednictvím webových stránek autodromu. „Ve dnech konání závodu pak každý bez obav zakoupí lístek přímo na pokladnách u vchodů,“ doplnila.

Titul evropského šampiona FIA ETRC z loňského roku obhajuje český jezdec Adam Lacko z roudnického týmu Buggyra. V Mostě se jako každoročně může těšit na mohutnou podporu desítek tisíc věrných domácích fanoušků.

Součástí závodního víkendu Czech Truck Prix budou i vložené série Octavia Cup, Renault Clio Cup Central Europe a KIA Platinum Cup. Doprovodný program nabídne už v pátek 31. srpna odpoledne spanilou jízdu truckových speciálů ulicemi Mostu s autogramiádou jezdců na centrálním náměstí, dále pak Truck Festival, leteckou akrobatickou show účastníka světového šampionátu Red Bull Air Race Master Class Petra Kopfsteina, taxijízdy v upravených speciálech či různé atrakce pro děti zdarma.

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com