Nový marketingový ředitel pro sekci nákladních pneumatik v Hankook Tire Europe Hankook, F1,2019, EU | Constructors F1

etina English Rusky

Nový marketingový ředitel pro sekci nákladních pneumatik v Hankook Tire Europe Hankook, F1,2019, EU | Constructors F1 Constructors F1

Nový marketingový ředitel pro sekci nákladních pneumatik v Hankook Tire Europe

Felix Kinzer/ Direktor Public Relations Hankook | 15.1.19 | Pneumatiky Hankook

Hankook 2019

V Hankook Tire Europe byl Guy Heywood jmenován novým ředitelem pro marketing a strategický rozvoj v segmentu pneumatik pro autobusy a nákladní vozidla.

 

Rozený Angličan má za sebou dvacetileté zkušenosti na manažerských pozicích v pneumatikářském sektoru. Na svoji pozici nastupuje z pozice obchodního a servisního ředitele nákladních pneumatik pro Severní Evropu v regionu Velká Británie a Irsko. Guy Heywood je nástupcem Seok-Yun Kima, který nastupuje na pozici jednatele zastoupení výrobce Hankook v Džiddahu, Saudské Arábii.

Neu-Isenburg, Německo 15. ledna 2019
Evropský marketingový tým pro prémiové autobusové a nákladní pneumatiky Hankook je nyní pod vedením Guye Heywooda. 51letý Angličan má rozsáhlé zkušenosti z vedoucích pozic mezinárodního pole marketingu a obchodu pneumatikářského průmyslu. Na své nové pozici marketingového ředitele pro segment nákladních pneumatik bude mít na starosti strategický rozvoj tohoto segmentu na evropských trzích.

„Srdečně vítáme Guye v jeho nové roli marketingového ředitele nákladních a autobusových pneumatik a souvisejících služeb“, prohlásil Tony Lee, více prezident pro marketing a prodej Hankook Tire Europe. „Zároveň jsme rádi, že jsme ho mohli do této funkce jmenovat, protože díky jeho mimořádným a dlouholetým zkušenostem v oboru budeme moci pokračovat v budování pozice značky Hankook v tomto segmentu.“

Výrobce pneumatik si stanovil jasný cíl v následujících letech, a to důsledně zapracovat na rozvoji prémiového statusu svých pneumatik pro autobusy a nákladní vozidla. Komunikací i realizací této nové strategie bude pověřeno celkem 13 obchodních zastoupení společnosti Hankook v Evropě.

„Společně se svým týmem bych chtěl využít svých zkušeností a zapracovat na rozvoji značky Hankook jako prémiového výrobce nákladních pneumatik. Těším se na napínavé úkoly, které mne čekají, a jsem přesvědčen, že veškeré výzvy zvládneme společně na výbornou“, zdůrazňuje Guy Heywood.

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com