Nutren Racing - Autodrom Most Carbonia Cup, 2020, F1, formule 1 | Constructors F1

etina English Rusky

Nutren Racing - Autodrom Most Carbonia Cup, 2020, F1, formule 1 | Constructors F1 Constructors F1

Nutren Racing - Autodrom Most

Pavlína Janíková/JV Sport Racing team ,s.r.o. | 11.10.20 | Aktuálně

Carbonia Cup 2020

Carbonia Cup 

V neděli, 11.10.2020 se na mosteckém Automotodromu uskutečnil poslední letošní závod seriálu Carbonia Cup, na který se vydal zabojovat také náš tým Nutrend racing, kdy do závodního speciálu Norma M20FC usedl týmový jezdec  Martin Kalvas.

1 

Celý podnik se zdál být v ohrožení díky nepřízni počasí. Mlha způsobila, že ranní tréninkové jízdy byly podstatně zkráceny, nicméně při kvalifikaci zajel Martin skvěle a s umístěním na 2 příčce v absolutním pořadí si zajistil start do závodu hned z první řady.

2 

Závod již  proběhl za slunečného počasí a pro tým byl značně dramatický, kdy pro úspěšné umístění musel jezdec  ve velké  konkurenci závodních vozů  intenzivně zabojovat. Týmová taktika se vyplatila a Martin si dojel pro zasloužené vítězství.

V tomto týdnu se celý tým přesune na brněnský Automotodrom, kde absolvuje dvoudenní testování a volné jízdy na okruhu, při kterém „provětrá“ většinu svých týmových vozů.

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2020) Copyright © (2011) Constructorsf1.com