Pozvánka na neděli - LEGENDY 2018 Legendy, Praha, Holešovice, | Constructors F1

etina English Rusky

Pozvánka na neděli - LEGENDY 2018 Legendy, Praha, Holešovice, | Constructors F1 Constructors F1

Pozvánka na neděli - LEGENDY 2018

Tomás VANĚK/ komunikace | 9.6.18 | Aktuality

Legendy 2018

LEGENDY 2018 – Pozvánka na skvělou atmosféru i v neděli

Tisíce návštěvníků prožilo za první dva dny jedinečnou atmosféru automobilovéslavnosti LEGENDY

Realizační tým se intenzivně připravuje na nedělní otevření výstavy v 9 hodin ráno

 •  

   

  Legendy

  Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti LEGENDY za sebou první dva dnysvého programu. Letos se slavnost koná nově v celém areálu

  Výstaviště Praha. Legendy otevřou své brány i zítra ráno, tedy v neděli, a to i přes nepřízeň počasí v závěru dnešního dne.

  Jubilejní 5. ročník automobilové slavnosti LEGENDY otevřel své brány již v pátek dopoledne, což nově prodloužilo zmíněnou akci o jeden den.

  Tato
  příjemná změna přinesla návštěvníkům větší komfort při prohlídkách v jednotlivých expozicích. Návštěvníci však mohou shlédnout tisíc exponátů odmotocyklů, automobilů, nákladních vozů až po závodní speciály také během zítřejšího dne, a to i přes nepřízeň počasí v podobě dešťových srážek v závěru sobotního dne.

  Součástí bohatého programu budou tedy i v neděli jízdní ukázky závodních vozů, FMX show PetraPiláta nebo prezentace významných modelů světových automobilek. Milovníky historie aautomobilových unikátů potěší také zítra hlavní nádvoří s historickými vozy uplynulého století Československé republiky a stejně tak téměř padesátka „automobilových klenotů“ vystavených

  v pavilonu Elegance.

  1


  Mám nesmírnou radost, že jsem v pátek i sobotu měl možnost vidět tisíce nadšených fanoušků naší automobilové slavnosti, kteří tu s námi prožívají úžasnou atmosféru. Říkám to i přes fakt, že vrtochypočasí nám připravily o trochu více práce pro úspěšný zítřejší den. Mám ale za sebou skvělý realizační tým lidí, kteří jsou pro mne zárukou, že zítra ráno opět přivítáme návštěvníky a ukážeme jim tonejhezčí z automobilové minulosti i současnosti. Všechny příznivce samozřejmě srdečně zvu k nám naVýstaviště Praha,uzavřel dnešní den Lubor Kos, ředitel automobilové slavnosti LEGENDY.

 • Automobilovou slavnost Legendy bude v roce 2018 provázet motto:

  Elegance. Styl. Vášeň. Inspirace.

  ce informací naleznete na www.legendy.cz.
  Slavnost komunikuje na webu, Facebooku, Instagramu a
  má rovněž svoji mobilní aplikaci.

Štítky

 


Copyright © (2018) Copyright © (2011) Constructorsf1.com