Právě vychází MUSCLE&FITNESS 10/2016 MUSCLE&FITNESS , F1, formule 1, | Constructors F1

etina English Rusky

Právě vychází MUSCLE&FITNESS 10/2016 MUSCLE&FITNESS , F1, formule 1, | Constructors F1 Constructors F1

Právě vychází MUSCLE&FITNESS 10/2016

Erik Rédli/MUSCLE&FITNESS | 26.9.16 | MUSCLE&FITNESS časopis

MUSCLE&FITNESS 10/2016

  • The Terry Crews story. Cesta Terry Crewse k hollywoodské slávě nebyla přímá, natož pak snadná. Jak se povedlo mladíkovi z drsné čtvrti amerického Flintu (Michigan), tonoucího v nezaměstnanosti a bující kriminalitě, prorazit nejprve v profesionální lize amerického fotbalu a pak i na stříbrném plátně? V čem vidí samotný Crews klíč ke svému úspěchu? A jak vypadá jeho tréninkový program na všechny svalové partie, jenž mu dopomohl k jeho impozantní postavě?

1 

* Filmová a televizní superstar Terry Crews je v říjnovém vydání M&F přítomen také na posteru (z druhé strany figuruje britská šampionka v bodyfitness Maxine Cook) a na titulní stránce.

 

* Co znamená pro profesionální bodybuilding nová soutěžní kategorie classic physique? A jak trénují její průkopníci Danny Hester (záda) a Stan McQuay (hrudník)?

 

* Které jsou oblíbené objemové cviky Dave Drapera na hrudník a záda?

 

* Co doporučuje na zlepšení síly horní části těla renomovaný znalec bývalé sovětské tréninkové metodiky Pavel Tsatsouline?

 

* Proč se půvabná Monique Ricardo zřekla třpytivých plavek a místo fitness zkouší štěstí v bojových sportech? Jak vypadá její kardio ve stylu kickboxu?

 

* V čem tkví přínos ubíraných sérií a jak je úspěšně implementovat do tréninku?

 

* Proč profesionální americké bikini fitnesky Stacey Alexander a Bianca Perry spoléhají při tvarování těla zejména na koncept kruhového tréninku? A jak takový trénink v jejich podání vypadá?

 

* Jaké jsou tréninkové postupy šéfredaktora M&F USA Shawna Perina, kterými se i v padesáti letech udržuje v nejlepší formě svého života?

 

* Anglický strongman Eddie Hall letos převedl absolutně bezprecedentní výkon v mrtvém tahu, když s olympijskou osou, trhačkami a v lifterském dresu pozvedl stěží uvěřitelných 500 kg! Jaká byla geneze tohoto epochálního zdvihu? Co mu předcházelo a jaké byly okolnosti, za nichž jej Eddie předvedl? Jaké jsou další Hallovy výkony v strongman disciplínách, potažmo v powerliftingu?

2 

 

* Jak trénoval legendární vzpěrač Tommy Kono? Jak se mu dařilo úspěšně kombinovat vzpírání s bodybuildingem? Jaké byly jeho silové výkony nejen v disciplínách vzpěračského trojboje, ale i v dalších cvicích, třeba v benčpresu?

 

* Jak kombinací metody tabata a supersérií získat účinný trénink, budující sílu i výdrž, a tvarující tělo? Program je určený zejména ženám a žádný z tréninků nezabere víc než 45 minut.

 

* Jak se britská kaskadérka a fitneska Sarah Donohue (46) udržuje ve skvělé kondici i po čtyřicítce?

 

* Jak předcházet svalovým křečím? Co může být jejich příčinou a jak to řešit?

 

* Jak využít kettlebellu k rychlému tréninku celého těla?

 

* Na tréninku a u stolu s olympijskými vítězi z Ria 2016! O své tréninkové a stravovací tipy se se čtenáři M&F dělí Meghan Musnicki (veslování) a Ashton Eaton (desetiboj).

 

* Jaká je sportovní a životní filosofie první dámy slovenského armwrestlingu Lucii Debnárové?

 

* Jak vypadá trénink a výživa mistra světa i Evropy v naturální kulturistice INBA Františka Hofmana?

 

* Tři modely stravování, omezující sacharidy, které vám pomohou zhubnout. Jaká je filosofie paleolitické, ketogenní a rotační sacharidové diety? Jaké jsou jejich plusy a mínusy?

 

* Jak si připravit chutný pokrm z jehněčiny, restovaného lososa a na bílkoviny bohatou variantu klasických karamelek?

 

* Fitness dobroty z grilu! Pět receptů na chutná jídla, plná proteinů a mikroživin.

 

* Jak probíhalo finále letošních CrossFit Games? Jaké byly finálové workouty a kdo v nich zvítězil?

 

* Jaké discipliny rozhodly o letošním držiteli prestižního Poháru Slovanů, o nějž se pozvaní strongmani slovanských zemí utkali již tradičně v Žilině?

 

* NEJ... 2016. Zajímavosti z 16. ročníku soutěže v trojměsíční proměně postavy DO FORMY S MUSCLE&FITNESS.

 

* Creed. Chcete si prověřit své znalosti o představitelích zatím posledního pokračování slavné boxerské ságy? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněni DVD nosiči s akčními snímky!

 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 10/2016!

 

 

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com