Rallyové týmy mohou opět vyzkoušet trať na polygonu, testování už 21. května Rally, F1, formule 1, okruhy, závody | Constructors F1

etina English Rusky

Rallyové týmy mohou opět vyzkoušet trať na polygonu, testování už 21. května Rally, F1, formule 1, okruhy, závody | Constructors F1 Constructors F1

Rallyové týmy mohou opět vyzkoušet trať na polygonu, testování už 21. května

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 10.5.17 | Aktuality

MOST 2017

Šanci otestovat si okruh se střídavým asfaltovým a šotolinovým povrchem v délce 1,8 kilometru na polygonu v areálu mosteckého autodromu mají rallyové týmy znovu už v neděli 21. května.

 

Testování mělo premiéru 11. března, zájem byl velký. Dorazily posádky ve dvaceti soutěžních speciálech, pochvalovaly si zejména kvalitní zázemí s možností využití širokého spektra servisních služeb.

„Přihlásit se mohou jak piloti s rallyovými auty, tak s autocross a rallycross cestovními speciály. Vzhledem ke kapacitě paddocku a propustnosti trati je počet vozů omezen na 25,“ upřesnil obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Okruh budou mít týmy k dispozici od 09:00 do 17:00 hodin, takže se bez problémů všechny vystřídají. Trasu organizátoři vyznačí na křižovatkách mobilními ploty, dohlédnou také na bezpečnost všech přítomných. Polední přestávka je stanovena od 13:00 do 14:00 hodin. Za celodenní testování jednoho vozu týmy jednorázově zaplatí 1 000 korun, a to včetně DPH. Více informací o možnosti testování zájemci získají zde.

Týmy se po příjezdu přihlásí na recepci ve správní budově polygonu, kde vyřídí veškerou nutnou administrativu. V učebně pak posádky čeká rozprava, kde se na základě preferencí týmů rozhodne o formátu testování. „Účastníci mohou dorazit i později, v takovém případě je proškolíme individuálně,“ doplnil Krafek.

Při testování rallyových vozů si lze pronajmout i další doplňkové služby, například časomíru, onboard kameru, catering, učebnu, prezentační prostory či hostesky. Areál je vybaven Wi Fi připojením zdarma a zázemím s restaurací a toaletami.

Galerie

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com