Servis na autodromu má nové vybavení, vymění pneumatiky všech rozměrů Autodrom, Most,, gumy | Constructors F1

etina English Rusky

Servis na autodromu má nové vybavení, vymění pneumatiky všech rozměrů Autodrom, Most,, gumy | Constructors F1 Constructors F1

Servis na autodromu má nové vybavení, vymění pneumatiky všech rozměrů

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 18.10.17 | Aktuality

Most 2017

Servis na autodromu má nové vybavení, vymění pneumatiky všech rozměrů

Blíží se termín výměny sad letních pneumatik za zimní. I když slunce ještě ukazuje svou sílu, na silnicích už se projevuje podzimní ochlazení. Nebezpečný může být i studený déšť a spadané listí, jež společně vytvářejí na vozovce kluzkou vrstvu. Řidiči by proto neměli nic podcenit a přezutí neodkládat. Pneuservis v areálu mosteckého autodromu má pro své zákazníky dobrou zprávu. Před zimní sezonou modernizoval své vybavení. Nové stroje umožňují demontáž, montáž a vyvážení pneumatik osobních, SUV a dodávkových vozů všech rozměrů, tedy do výšky až 24 palců a šířky až 355 milimetrů. 

Příznivá je také cena nabízených služeb pneuservisu.

Výměnu sady pneumatik včetně nahuštění a vyvážení kol lze pořídit od 400 do 800 korun. Za uskladnění sady pneumatik na jednu sezonu řidič zaplatí od 500 do 700 korun. Kromě toho pneuservis nabízí i zpětný odběr a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik.

Pro automobilisty i motocyklisty je pneuservis v areálu autodromu otevřený po většinu roku po celý týden, tedy od pondělí do pátku od 08:00 do 18:00 hodin, v sobotu a v neděli pak od 07:00 do 18:00 hodin. Od 1. listopadu se provozní doba mění, otevřeno bude ve všedních dnech od 07:00 do 15:30 hodin. Termín si lze i předem sjednat na telefonním čísle 702 183 077 či e-mailové adrese pneuservis@autodrom-most.cz.

Zimní výbavou řidič musí nově auto opatřit vždy, pokud to vyžadují povětrnostní podmínky bez ohledu na datum a také pokud vjede do úseku ohraničeného dopravní značkou Zimní výbava. „V praxi to znamená, že může-li řidič očekávat změnu počasí, musí přezout na zimní pneumatiky. Pokud by přesto vyjel na letní sadě a způsobil nehodu a následnou škodu, pojišťovna by nemusela v takovém případě plnit smluvní podmínky,“ upozorňuje zkušený instruktor kurzů bezpečné jízdy Jiří Patera.

Galerie

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com