Slunné počasí v Monze při grand prix F1 2014 Meteo, UBIMET, services, F1, formule 1 | Constructors F1

etina English Rusky

Slunné počasí v Monze při grand prix F1 2014 Meteo, UBIMET, services, F1, formule 1 | Constructors F1 Constructors F1

Slunné počasí v Monze při grand prix F1 2014

UBIMET | 8.9.14 | Počasí UBIMET F1

Počaqsí UBIMET F1

Monza, 08.9.2014 - I přesto, že 13 je často považována za nešťastné číslo, počasí během Grand Prix Itálie, která se konala ve městě na řece Lambro, bylo ale šedé a nezajímavé.


Během několika posledních dní, firma UBIMET a její meteorologové sledovali pomocí  radarových snímků na Autodromo Nazionale Monza velmi úzce. "Počasí již bylo rozhodnuto v průběhu pátečních dvou tréninků - jak jsme znali již ve středu" řekl meteorolog Steffen Dietz. Po dvanácti závodech seldobvání počasí UBIMET tým  ví přesně, co je důležité, pokud jde o poskytování předpovědi počasí pro Formule 1.

"Před prvním tréninku, tam byl docela hustý oblak kryt na západ od trati, která přinesl lehký déšť, ale pak se brzy se vzdálil "F1 týmy proto měly jasno. Především - suché počasí v průběhu pátku. Mezitím, na sever od města, které je domovem asi 122.000 lidí, několik sprchy vytvořený ve vlhkém a teplý vzduch, který byl na místě v celém regionu. 

Nakonec počasí bylo slunné a suché a závod probíhal ku spokojenosti všech. 

 

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2020) Copyright © (2011) Constructorsf1.com