Snow Driving - Janík Motorsport Janík, Motorsport, F1, formule 1, Ford , Focus rs | Constructors F1

etina English Rusky

Snow Driving - Janík Motorsport Janík, Motorsport, F1, formule 1, Ford , Focus rs | Constructors F1 Constructors F1

Snow Driving - Janík Motorsport

Pavlína Janíková/JV Sport Racing team ,s.r.o. | 28.1.19 | Aktuality

Motorsport 2019

Letošní zimní sezona je na sněhovou nadílku opravdu velmi štědrá, proto nabídka spojit motoristické radovánky s lyžemi, krásným prostředím rakouských Alp a možností dokonalé relaxace v příjemném wellness se přímo nabízí.

A právě druhý ročník naší týmové akce Snow Driving byl zárukou spojení všech těchto příjemných aktivit.

1 

Do vyhlášeného rakouského střediska Obertauern, konkrétně do oblasti Lungau,  vyrazili  instruktoři týmu Janík Motorsport konce ledna.

 

Všechny zúčastněné přivítalo azurové nebe, bezmála třímetrové bariéry sněhu a dvoutisícovky, které Obertauern obklopují. Ihned po příjezdu,  ubytování a společné večeři čekal na účastníky akce  podrobný briefing.

Druhý den byl hned po snídani sraz na zasněžené a profesionálně připravené dráze. Každý z jezdců si tak během celodenního programu mohl vyzkoušet jízdu v dokonale zimních podmínkách, a to buď s vlastním vozem nebo se  čtyřkolkou Ford Focus RS, která byla pro všechny aktéry k dispozici. Samotná dopolední sekce se věnovala  tréninku především nečekaných krizových situací, které mohou nastat také v běžném silničním provozu. 

2 

Odpolední část pak byla ve znamení  „kaskadérských“ kousků, ke kterým toto prostředí přímo vyzívalo. Díky variabilitě dráhy zde byla možnost vyzkoušet různé druhy smyků, opravdové driftování a nechyběla ani Taxi jízda s Václavem Janíkem ve Fordu Focus RS. Právě ta byla mnohdy motivací pro všechny účastníky projet 1,5 km dlouhý okruh v jednom táhlém smyku.  V odpolední sekci pak byl instruktory hodnocen Nejlepší Drift dne, takže nikomu motivace rozhodně nechyběla.

3 

Posledním bodem letošního programu Snow Driving 2019 byl odpočinek. Vnitřní i venkovní bazén , sauny, vířivky, fitness, ale také dokonale připravené sjezdovky v okolních lyžařských střediscích. To vše měli účastníci letošní akce k dispozici.

Další vydařený ročník plný zábavy, adrenalinu a netradičních motoristických zážitků byl třetím dnem tedy úspěšně zakončený a pro velký ohlas již nyní připravujeme termíny pro jeho třetí pokračování.

 

Galerie

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com