Testování rallyových týmů se vydařilo, autodrom vypíše další termíny Most, autodrom, F1, Formule 1, okruhy | Constructors F1

etina English Rusky

Testování rallyových týmů se vydařilo, autodrom vypíše další termíny Most, autodrom, F1, Formule 1, okruhy | Constructors F1 Constructors F1

Testování rallyových týmů se vydařilo, autodrom vypíše další termíny

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 13.3.17 | Aktuality

Most 2017

Dvacet soutěžních speciálů se v sobotu prohánělo po malém závodním okruhu mosteckého autodromu. Rallyové týmy tak naplno využily premiérové nabídky otestovat jezdce a techniku před zahájením sezony.

 

O testování už projevily zájem další týmy, znovu chtějí přijet i někteří z účastníků prvních testovacích jízd. V nejbližší době proto vypíšeme další termíny,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

O spokojenosti týmů svědčí například reakce jezdce Jaroslava Matouška, který v Mostě vyzkoušel po zimním klidu připravenost vozu Škoda Felicia na ostrý start do sezony. „Testování bylo úžasné, rád se zúčastním jakýchkoli dalších akcí na autodromu. Takovou profesionalitu a zázemí jsem dlouho nezažil. Klobouk dolů, byl to skvělý den,“ nešetřil chválou na pořadatele.

Testování na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem trvá osm hodin s hodinovou přestávkou, takže se pohodlně vystřídají všichni přihlášení.

 

Do konce sezony autodrom počítá minimálně s dalšími dvěma testy. Jeden z nich se uskuteční před závodem The Most RALLY #2 na konci května. „Apelujeme na posádky, aby neváhaly zasílat své návrhy termínů nebo se obrátily na tel. č. 702 143 247 či e-mailovou adresu krafek@autodrom-most.cz,“ doplnil Krafek. Více informací zájemci najdou také zde.

Při testování rallyových vozů si lze pronajmout i další doplňkové služby, například časomíru, onboard kameru, catering, učebnu, prezentační prostory či hostesky. Areál je vybaven Wi Fi připojením zdarma a zázemím s restaurací a toaletami.

Galerie

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2018) Copyright © (2011) Constructorsf1.com