Tisková zpráva - Automotodrom Brno Brno,okruhy, závody, Farinova zatáčka, primátor města Brna | Constructors F1

etina English Rusky

Tisková zpráva - Automotodrom Brno Brno,okruhy, závody, Farinova zatáčka, primátor města Brna | Constructors F1 Constructors F1

Tisková zpráva - Automotodrom Brno

Miroslav Sanytrák | 23.10.10 | Aktuality

V prodeji jsou vstupenky na sezonu 2011, diváci mohou výrazně ušetřit

Levnější a přehlednější je ceník vstupenek Automotodromu Brno na sezonu 2011. Návštěvníci mohou oproti předchozímu roku ušetřit přes tisíc korun, a to i na vrcholném podniku Grand Prix ČR 2011. Vstupenky jsou již v prodeji, a to od 10. 10. 2010. S první vlnou předprodeje, která trvá až do konce letošního roku, je navíc spojena mimořádná předvánoční akce. Ke vstupenkám diváci dostanou mikiny, trička i kšiltovky. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o profesionální kurz Motoškoly.

Obrovskou radost při Grand Prix České republiky 2011 budou mít bezpochyby návštěvníci tribun C a F. Jejich oblíbená místa totiž od příštího roku spadají do stejného šuplíku jako zbylé přírodní tribuny A, B, D, E a G. Tímto přesunem mohou tradiční diváci z „céčka“ a „efka“ ušetřit více než tisíc korun. V první vlně předprodeje totiž vyjde vstup na přírodní tribuny na pouhých 990 korun, oproti loňským 1790 až 2000 korunám. Tato mimořádná nabídka platí ale jen do 31.12.2010!

Vstříc vyšel Masarykův okruh i některým specifickým přáním diváků. Vedle víkendové (pátek, sobota, neděle) a nedělní vstupenky zavedl i samostatnou sobotní vstupenku na všechny přírodní tribuny. Například pro ty, kteří se nebudou moci z časových důvodů zúčastnit samotného závodu.

Podrobnosti o cenách a speciální vánoční akci naleznete na www.automotodrombrno.cz/vanoce.

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com