Úspěšné rallyové posádky si i letos rozdělí odměnu. Most, autodrom, F1, školy | Constructors F1

etina English Rusky

Úspěšné rallyové posádky si i letos rozdělí odměnu. Most, autodrom, F1, školy | Constructors F1 Constructors F1

Úspěšné rallyové posádky si i letos rozdělí odměnu.

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 16.3.17 | Aktuality

Most 2017

Úspěšné rallyové posádky si i letos rozdělí odměnu.

Stejně jako v loňském roce také letos pořadatel závodu The Most RALLY, který se jede 2. a 3. června už jako součást Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR, odmění jeho nejúspěšnější účastníky. První tři posádky v absolutním pořadí si rozdělí 30 tisíc korun. Vítězná dvojice si odveze prémii 15 tisíc korun, jezdec s navigátorem na druhém místě 10 tisíc korun, bronzové posádce pak náleží 5 tisíc korun. Přihlášky do soutěže už týmy najdou zde.

K rychlostní zkoušce s asfaltovým i šotolinovým povrchem v areálu mosteckého polygonu poprvé přibydou také rychlostní zkoušky v oblasti Krušných hor.

„Slavnostní start se uskuteční v pátek na centrálním 1. náměstí v Mostě, slavnostní cíl pak v sobotu po dojezdu posádek na polygonu. Formulář přihlášky je k dispozici na našich webových stránkách a také na specializovaných stránkách zaměřených výhradně na naši rally, které jsme zřídili pro týmy i fanoušky,“ upřesnil generální ředitel společnosti AUTODROM MOST Jiří Volovecký.

Po nultém a první ročníku rallysprintových závodů na mosteckém autodromu, jež se jely na přelomu října a listopadu, se tentokrát termín posouvá do pozdního jara. Týmy i fanoušci se tak mohou těšit na teplotní komfort.

Galerie

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com