V Mostě bude bojovat celá rodina Rzepeckých, do Octavia Cupu vstupuje Marek Rzepecki Škoda Octavia Cup,F1, okruhy, závody | Constructors F1

etina English Rusky

V Mostě bude bojovat celá rodina Rzepeckých, do Octavia Cupu vstupuje Marek Rzepecki Škoda Octavia Cup,F1, okruhy, závody | Constructors F1 Constructors F1

V Mostě bude bojovat celá rodina Rzepeckých, do Octavia Cupu vstupuje Marek Rzepecki

Josef Hora/ Most | 30.8.16 | Aktuálně

Škoda Octavia Cup 2016

V Mostě bude bojovat celá rodina Rzepeckých, do Octavia Cupu vstupuje Marek Rzepecki

Bratři Adam a Tomasz Rzepečtí patří v letošní sezoně Octavia Cupu mezi stálice. Může být však bratrský souboj ještě pikantnější? Může! Když do něj vstoupí otec. Mostecký okruh tak zažije rodinnou bitvu polských jezdců.

Ve světě není neobvyklé, že se ve stejných šampionátech potkávají bratři nebo otec se synem. Octavia Cup však v tomhle směru opět posouvá laťku výše. Adama a Tomasze Rzepecké totiž na mosteckém autodromu doplní jejich otec Marek. Ten však nenastoupí ve svém rodinném Interia Teamu, ale v české skvadře Action Racing Team po boku Michaela Vorby.

Polský jezdec v letošní sezoně krotí především Porsche 997 GT3 cup, nicméně vozy s přední poháněnou nápravou mu nejsou cizí. V předchozích dvou sezonách skončil v ESET Renault Clio Cupu vždy shodně na čtvrtém místě.

„Chci si hlavně zazávodit s mými syny. Celý víkend beru jako test, který ukáže, zdali mám o Octavia Cupu přemýšlet do příští sezóny také jako jezdec. Chci hlavně poznat auto a v pořádku se dostat do cíle,“ prozradil Rzepecki.

Štítky

 


Copyright © (2018) Copyright © (2011) Constructorsf1.com