Ví Niki Lauda , jak to dneska dopadne??? Grand prix Rakouska F1 F1, Formule 1, grand prix, okruhy, závody, motor, monopost, AMG | Constructors F1

etina English Rusky

Ví Niki Lauda , jak to dneska dopadne??? Grand prix Rakouska F1 F1, Formule 1, grand prix, okruhy, závody, motor, monopost, AMG | Constructors F1 Constructors F1

Ví Niki Lauda , jak to dneska dopadne??? Grand prix Rakouska F1

Miroslav Sanytrák / foto Jiří Křenek | 22.6.14 | Aktuality

F1

Niki Lauda- o čem přemýšlí, ví jak to dnes v závodě grand prix dopadne?Pojede to týmu Martini Williams F1 tak dobře jako včera. 

Felipe Massa a Martini Williams Racing mají pole position!!!

Felipe Massa startuje dnes z pole position na grand prix F1 Rakouska

V.Bottas

Valtteri Bottas startuje z druhé pozice - grand prix Rakouska formule 1 

Nechci spekulovat, ale domnívám se, že tentokrát by se TA "BEDNA" mohla týmu Martini Williams Racing povést, já jim držím palce. Mercedes AMG PEtronas F1 tým to bude mít složité, ale jejich monoposty jsou asi lepší, i když Lewis půjde jistě po Nikovi, který vede průběžné Mistrovství formule 1 2014.

Daniel Kvjat je také rychlý a mohl by do závodu velice dobře zasáhnout. Renaulty jdou podoběn dopředu jako Williamsy. Ricciardo bude chtít opět být na bedně a je dost rvavým pilotem, má celkem dobrý monopost i když na Red Bull Ringu zatím nic moc monoposty Red Bull Racing neukázaly.

F.Alonsa na Ferrari startuje ze čtvrté pozice, tam by to mohlo být na startu "maso" , snad dají hoši (Nico a Fernando pozor) .Máme s ena co těšit, grand prix F1 startuje ve 14.00 hodin.

Štítky

 


Copyright © (2018) Copyright © (2011) Constructorsf1.com