Winter Challenge tentokrát za jarního počasí, AMK Most posílil o nové členy Most, autodrom, F1, Formule 1, okruhy | Constructors F1

etina English Rusky

Winter Challenge tentokrát za jarního počasí, AMK Most posílil o nové členy Most, autodrom, F1, Formule 1, okruhy | Constructors F1 Constructors F1

Winter Challenge tentokrát za jarního počasí, AMK Most posílil o nové členy

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 27.2.17 | Aktuality

Most 2017

Slunné počasí s teplotami kolem 10 stupňů Celsia přivítalo v sobotu účastníky dalšího pokračování zimních jízd pro veřejnost The Most Winter Challenge na velkém okruhu mosteckého autodromu.

 

Zimě, která se letos předvedla bohatou sněhovou nadílkou a tuhými mrazy, už nejspíš odzvonilo. I když se tak motorističtí nadšenci museli tentokrát obejít bez oblíbeného řádění po zasněžené dráze v kontrolovaných smycích, řada z nich si svezení po už opět asfaltovém oválu stejně ujít nenechala. Patřilo mezi ně i osm amatérských jezdců, kteří nově rozšířili řady členů Automotoklubu Most.

Využili nabídky a za svou registraci do mosteckého AMK získali jeden blok jízdy po okruhu v trvání 25 minut zdarma. Zájemci o členství v automotoklubu se mohou hlásit stále, ani je výhody neminou. „Naši členové včetně nováčků mají nárok na řadu výhod a bonusů, a to po celý rok. Je to například bezplatný vstup na vybrané závody a akce v areálu mosteckého autodromu, patnáctiprocentní slevu na kurzy bezpečné jízdy pořádané na výcvikových plochách polygonu, slevu na vstupenky Czech Truck Prix 2017 nebo výhody a slevy v rámci programu www.alive.cz,“ vyjmenovala členka výboru AMK Most a obchodní a marketingová manažerka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

 

Součástí The Winter Challenge byl i jednokolový, odlehčeně pojatý závod LOUDA CUP.

 

Organizátoři jej uspořádali již počtvrté. Z vítězství se už potřetí v řadě radoval Roman Beneš s Fordem Focus 2.0 TDCI. „Závodníci jeli tentokrát i se spolujezdci a nálada byla úžasná. Na páté pokračování závodu se jeho aktéři mohou těšit určitě 16. dubna, uvažujeme však o vypsání také už březnového termínu,“ upřesnila eventová manažerka autodromu Veronika Raková.

Podrobné informace o volných jízdách na velkém závodním okruhu autodromu a jejich termíny zájemci najdou zde.

Galerie

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com