12. velká cena Německa 2004 - Hockenheimring - po GP F1,Formule 1, construct, okruhy, závody, grand prix | Constructors F1 Constructors F1

12. velká cena Německa 2004 - Hockenheimring - po GP

Miroslav Sanytrák | 26.7.04 | Komentáře - M.Sanytrák 2004

Moje předpoklady před velkou cenou se splnily, vyhrál Michael Schumacher, druhý J.Button a třetí F.A...

Moje předpoklady před velkou cenou se splnily, vyhrál Michael Schumacher, druhý J.Button a třetí F.Alonso. J. Button o druhé místo bojoval dost tvrdě s před ním jedoucím Alonsem, který si vše také nenechal líbit, ale dravost J.Buttona nakonec zvítězila. Velká cena Německa byla hned z počátku dramatická, Rubens Barrichello po kontaktu s před ním jedoucím jezdcem urazil přední křídlo, které ho po výměně stálo poslední příčku. Z ní se stačil probojovat na 9 pozici a v závěru závodu však sotva dojel do cíle kvůli defektu zadního kola a posunul se na 12. místo. Díky tomu ještě dnes stáj Scuderia Ferrari nezískala pohár konstruktérů. V příštím závodě však tomu tak už být může. Z dramatických okamžiků jmenuji ještě jeden a to v 53.kole ulétlo při plné rychlosti zadní křídlo Kimimu a ten musel z druhého místa odstoupit. Pravděpodobně stáj laboruje s přítlakem zadního křídla na hranici únosnosti a dnes to bylo opět se všemi svatými nad Kimim.