etina English Rusky

Enzo Ide pojede v roce 2014 v několika frontách! Enzo Ide, SRT Corvete, F1, formule 1, okruhy | Constructors F1 Constructors F1

Enzo Ide pojede v roce 2014 v několika frontách!

SRT GT

Pro West- Flanders založené Enzo Ide2014 motorsport sezóna také odstartovala .

Před několika týdny úspěšně pilot GT soutěžil ve svém prvním závodě Evropské GT Sprint Championship ( Blancpain GT Sprint ) a v nadcházejícím víkendu  bude na začátku druhého kola belgického mistrovství , BRCC na okruhu ve francouzském Dijonu .

Jako  první v řadě Enzo Ide budou soutěžit v celé Evropské GT Championship , tedy sérii Blancpain GT Sprint . Sdílí s Audi R8 LMS belgického WRT týmu s velmi rychlým německým pilotem  René Rastem.

Enzo Ide : " Celou letošní sezónu budeme bojovat  jít na titul . René je perfektní spoluhráč , a je samozřejmé, že WRT je vysoce řízený a zkušený tým , s nímž jsem pracoval v minulosti, a vyhrál závody .

Bohužel náš první závod, během velikonočního víkendu nefungovalo vše tak, jak jsem doufal . "René Rast a Enzo Ide zajeli dobrý závod v Nogaru a skončili na druhém místě , ale smůla nám zvedá hlavu .

"Bohužel po závodě se ukázalo, při přejímce , že zadní křidélko na  autě bylo chybně nastaveno o několik milimetrů , po které jsme byly okamžitě diskvalifikováni . "

Budeme analyzovat jak se to mohlo stát ," prohlásil WRT  sportovní ředitel Pierre Dieudonné .

Enzo Ide : "Ale stejně jsme ztratili naše stupně vítězů a byli nuceni startovat  hlavní závod ze zadní části roštu , ale přesto se podařilo dokončit na 7. místě , asi 4 vteřin od pódia . Je samozřejmé, že jsme zklamáni , ale na druhou stranu potenciál tam je , a tak jsme si dáme pár otázek přímo v Brands Hatch - , na 17. a 18. květen. Řekněme , že pomsta je ve vzduchu . "Motorsport je také na programu tento nadcházejícím víkend , kdy Enzo Ide budou soutěžit společně s Maxime Soulet a Maarten Makelberge ve druhém kole belgického šampionátu , na BRCC v Dijonu .

Enzo Ide : " Jsme přesvědčeni,že WRT Audi pro SRT Corvette je neuvěřitelně brilantní stroj a já se vrátím s Maxime Soulet . To bude první seznámení s tímto americkým strojem a SRT týmu Patrick Selleslagh. Minulý víkend Maxime Soulet za volantem Corvette vyhrál závod v Mezinárodní GT. Otevřít , mistrovství , kde jsem vyhrál několik závodů se s Aston .

Překvapení nejsou nikdy vyloučena !

Štítky

Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo