GP F1 Malajsie 2011 F1,Formule 1, construct, okruhy, závody, grand prix | Constructors F1 Constructors F1

GP F1 Malajsie 2011

Miroslav Sanytrák | 10.4.11 | Komentáře - M.Sanytrák 2011

Kvalifikaci F1 v Malajsii vyhrál opět Sebastian Vettel. Převaha vozů Red Bull Racing trvá. V...

Kvalifikaci F1 v Malajsii vyhrál opět Sebastian Vettel. Převaha vozů Red Bull Racing trvá. V GP Austrálie nepoužil tým Red Bull Racing F1 systém KERS, v Malajsii byl již použit a znatelně posunul sílu vozů formule 1 Red Bull Racing dopředu.

V.Liuzzi N.Kartykejan
Ihned po startu vyrazil jako blesk dopředu Sebastian Vettel, který si závod doslova užíval a svoji pozici kontroloval, opustil ji pouze vjezdem do boxů. Výborný start se povedl Nicku Heidfeldovi, vůbec se nedařilo M.Webberovi, který nakonec ale dojel na čtvrtém místě.Počasí přálo, nepršelo, i když předpověď byla na deštivé počasí. Průběh závodu byl zajímavým.Závod nedokončili: V.Liuzzi,J.d´Ambrosio,J.Trulli, S.Pérez, R.Barrichello,N.Kartykejan, P.Maldonado.

GP : 1.Vettel , 2. J. Button , 3. N.Heidfeld