GP Maďarska - Hungaroring 2004 - pokračování 1 F1,Formule 1, construct, okruhy, závody, grand prix | Constructors F1 Constructors F1

GP Maďarska - Hungaroring 2004 - pokračování 1

Miroslav Sanytrák | 17.8.04 | Návštěvy GP

Dopolední program byl zajímavý dvěma závody Renault Clio Cup a Porsche Supercup. Z druhého závodu jsou zde fotografie.

zvětšit

Porsche cup

zvětšit

Porsche cup

zvětšit

Porsche cup

Během prvního závodu probíhala promo podpisová akce ve stánku teamu Williams-J.P.Montoya rozdával úsměvy a podpisy.

Promo stánek teamu Williams

Ráno jsem viděl přípravu požárníků. Všude byl klid a přitom přípravy probíhaly asi dle předem připraveného plánu. Ze stánků jich bylo otevřených několik - McLaren Mercedes a Panasonic Toyota. Překrásné byly pohledy na závodní trať a okolní krajinu. Mraky ten den byly užasné. Závodní areál je všude dobře označen a nemůžete zabloudit, cesty jsou asfaltové, betonové, kamenité a polní, chodí se všude. Od časných hodin se obsazují místa mimo dražší tribuny. Místa na trávě jsou dost dobrá pro sledování závodu, když nebudete vnímat okolní ploty. WC jsou rozmístěny všude. Během vlastního programu jsou všude stánky a stany s občerstvením.Já, jelikož držím dietu a bylo takových 38 stupňu na slunci jsem tentokrát nic neochutnal, Coca-colu jsem pil však celý den (ta dietní bohužel není).