etina English Rusky

Grand prix USA v Austinu vyhrál Max Verstappen Max Verstappen, Mercedes, Austin, USA, formiule, formule 1, F1 | Constructors F1 Constructors F1

Grand prix USA v Austinu vyhrál Max Verstappen

Formule 1 - grand prix USA 2021

Dramatická grand prix formule 1 v USA do poslední vteřiny.

Souboj Maxe Verstappena a Lewise Hamiltona trval celý závod formule 1 v ameriském Austinu. Návštěvnost diváků za celý závodní víkend se pohybovala kolem 400.000 lidí. Atmosféra byla úžasná.

1

2

V posledním kole byl rozdíl Max-Lewis cca 0,9 s, na předjetí to však nestačilo. Max Verstappen si udržel první místo v průběžném pořadí mistrovství světa formule 1 a odskočil od  Lewise Hamiltona o 12 bodů.

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo