Hankook zveřejnil svoji globální finanční zprávu za účetní rok 2018 Hankook, F1,ČR,2017 | Constructors F1

etina English Rusky

Hankook zveřejnil svoji globální finanční zprávu za účetní rok 2018 Hankook, F1,ČR,2017 | Constructors F1 Constructors F1

Hankook zveřejnil svoji globální finanční zprávu za účetní rok 2018

Felix Kinzer/ Direktor Public Relations Hankook | 18.2.19 | Aktuálně

Hankook 2018/2019

V roce 2018 dosáhnul výrobce pneumatik Hankook obratu ve výši 6,79 biliónů KRW a operativního zisku ve výši 703,7 miliard KRW.

 

Podíl na tomto výsledku má také vyšší odbyt pneumatik s rozměrem 18 palců a větších na klíčových trzích v Evropě a v USA

Seoul, Korea / Neu-Isenburg, Německo, 18. února 2019
Výrobce prémiových pneumatik Hankook zveřejnil svoji finanční zprávu za účetní rok 2018. Během uvedeného období výrobce dosáhl globálního obratu ve výši 6,79 biliónů KRW (v přepočtu přibližně 5,23 miliardy EUR) a operativního výsledku ve výši 703,7 miliard KRW (v přepočtu přibližně 541,9 miliónů EUR).

Díky své globální špičkové technologii a prvotřídní kvalitě produktů výrobce Hankook Tires zaznamenal v porovnání s loňským rokem v Evropě růst odbytu ve výši 3,9 procent v sektoru velkých pneumatik pro osobní vozidla a vozidla SUV s průměrem ráfku od 18 palců, což odpovídá 52,3 procentům celkem prodaných pneumatik pro osobní vozidla.

Optimalizované distribuční kanály na korejských trzích vedly ve čtvrtém kvartálu k růstu prodeje pneumatik na trzích náhradní spotřeby a k navýšení podílu obratu pneumatik s velkými rozměry.

Růst byl také zaznamenán v sektoru dodávek pneumatik do originální výbavy SUV vozidel a do japonských automobilek prodávající své modely v USA.

Celkově klesající poptávka na čínském trhu způsobila pokles obratu na tamních trzích v sektoru originální výbavy i náhradní spotřeby, což se projevilo negativně na celkovém výsledku.

Na letošní rok 2019 výrobce pneumatik Hankook usiluje dosáhnout obratu ve výši 7,4 biliónů KRW a operativního zisku ve výši 750 miliard KRW. Za tímto účelem se Hankook chystá cíleně posilovat svoji pozici prémiové značky, především většími prodeji v sektoru pneumatik s velkým rozměrem od 18 palců, konstantními dodávkami pneumatik do originální výbavy prémiových automobilů a navyšováním své konkurenceschopnosti svých prémiových produktových řad. Výrobce Hankook kromě toho plánuje diverzifikovat své portfolio dodávek pneumatik do originální výbavy nových vozidel, aby se tak dopracoval k stabilním odbytovým strukturám. Kromě toho se chystá optimalizace distribučních strategií v jednotlivých regionech.

Společnost Hankook usiluje o efektivnější spolupráci v průmyslovém odvětví, které prochází rychlými změnami. Z tohoto důvodu důsledně a trvale podporuje své rychle se měnící a rozvíjející flexibilní podnikové struktury, aby pomocí inovativního přepracování pracovních podmínek pro své spolupracovníky se vytvářela proaktivní podniková kultura, a tak se mohl rychleji dopracovat na pozici globálního nejlepšího výrobce pneumatik na světě.

 

1

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2024) Copyright © (2011) Constructorsf1.com