Hyundai BAYON Play. Značka Hyundai zatraktivňuje hned na začátku roku 2023 svoji řadu SUV modelů o limitované edice TUCSON Freedom a BAYON Play. Aktuálně, AUTO KOUT Centrum, Brandýs nad Labem, technika, auta, konstrukce, F1, formule 1 | Constructors F1

etina English Rusky

Hyundai BAYON Play. Značka Hyundai zatraktivňuje hned na začátku roku 2023 svoji řadu SUV modelů o limitované edice TUCSON Freedom a BAYON Play. Aktuálně, AUTO KOUT Centrum, Brandýs nad Labem, technika, auta, konstrukce, F1, formule 1 | Constructors F1 Constructors F1

Hyundai BAYON Play. Značka Hyundai zatraktivňuje hned na začátku roku 2023 svoji řadu SUV modelů o limitované edice TUCSON Freedom a BAYON Play.

AUTO KOUT Centrum / Press | 24.1.23 | Zajímavé vozy

AUTO KOUT Centrum v Brandýse nad Labem 2023

AUTO KOUT Centrum v Brandýse nad Labem představuje.

Značka Hyundai zatraktivňuje hned na začátku roku 2023 svoji řadu SUV modelů o limitované edice TUCSON Freedom a BAYON Play.
Obě verze je možné zakoupit u autorizovaného dealera Hyundai - AUTO KOUT Centrum v Brandýse nad Labem, navíc s dalšími možnými výhodami jako je např. střešní box nebo tažné zařízení zdarma, plná nádrž, roční elektronická dálniční známka, vouchery na 30% slevu (na příslušenství, dezinfekci a čištění klimatizace, první výměnu oleje v záběhu motoru).

Hyundai BAYON Play

Pořiďte si výhodně limitovanou edici již od 419 990 Kč a získejte praktické městské SUV s bohatou výbavou a velkorysým vnitřním prostorem pro posádku i náklad.

1

Výbava Play Vám poskytne navíc 16“ kola z lehké slitiny, tempomat, plně digitální přístrojový panel, zadní parkovací senzory včetně zadní parkovací kamery a další vybavení. Pro ještě komfortnější cestování v zimních měsících oceníte paket Climate, se kterým získáte navíc: 3stupňové vyhřívání předních sedadel, vyhřívání volantu a zadní tmavá skla.

Součástí nabídky limitované edice jsou Benefity Hyundai (zimní pneu zdarma, nízké splátky s miniúrokem, slevová tankovací karta na 5 let, Hyundai pojištění s možností nulové spoluúčasti) a zvýhodněné balíčky příslušenství.

2

Napište si ještě dnes o nezávaznou individuální nabídku od AUTO KOUT Centrum jen pro Vás. Bližší informace o limitované edici, včetně možnosti zaslat poptávku, najdete na odkazu:

BAYON Play: https://www.autokout.cz/bayon-play

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2023) Copyright © (2011) Constructorsf1.com