etina English Rusky

Kvalifikace na grand prix Rakouska vyhrál Valtteri Bottas . Kvalifikace, grand prix, Rakousko, formule 1, | Constructors F1 Constructors F1

Kvalifikace na grand prix Rakouska vyhrál Valtteri Bottas .

Miroslav Sanytrák / foto Jiří Křenek | 30.6.18 | Komentáře - M.Sanytrák 2018

F1 2018

Kvalifikace na grand prix Rakouska vyhrál Valtteri Bottas.

Valteri Bottas je před Lewisem Hamiltonem, ale o závod to bude určitě obráceně, Lewis potřebuje každý bod pro zisk pátého titulu mistra světa, to tak prostě je a týmová spolupráce zde musí fungovat, jinak by to nebyl tým, ale uvidíme vše na TV RTL v neděli od 15.10 hodin.

Převaha týmu Mercedes AMG Petronas F1 byla vidět během celého tréninkového závodění. technické vychytávky má včetně motoru tým Mercedes AMG Petronas jasné, Ferrari se tlačí na jeho záda a můžeme předpokládat další suboj na trati  Red Bull ringu v Rakousku .

RED BULL

Uvidíme , zdase opět mezi tyto dva vedoucí týmu vklíní někdo jiný, třeba opět Red Bull racing tým F1, či jim naopak ukáže záda, což by se klidně mohlo stát.

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo