etina English Rusky

Kvalifikační sprint na grand prix formule 1 vyhrál Valtteri Bottas F1, formule, V.Bottas, grand prix, SAO PAULO, Felipe Massa, Brazílie | Constructors F1 Constructors F1

Kvalifikační sprint na grand prix formule 1 vyhrál Valtteri Bottas

Sprint - grand prix formule 1 Sao Paulo 2021

Konečné výsledky sprintu na grand prix formule 1 SAO PAULO 2021

3

Valtteri Bottas vyrazil jak střela ihned po startu do vedení, které si udržel až do cíle. Lewis Hamilton byl však králem sprintu. Díky dis¨kvalifikaci startoval až z poslední pozice a během celého sprintu to dotáhl až na páté místo.
Bohužel bude startovat z 10.pozice díky penalizaci za výměnu motoru. Uvidíme jak celá grand prix v neděli dopadne.

1

Max Verstappen díky sprintu získal další body a jeho náskok v průběžném pořadí je 21 bodů před Lewisem Hamiltonem.

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo