Marc Marquez vyhrál opět grand prix MotoGP Marc,F1, MotoGP, grand prix, okruhy, LeMans | Constructors F1 Constructors F1

Marc Marquez vyhrál opět grand prix MotoGP

Archiv Marc Marquez | 19.5.14 | Aktuálně ze světa MotoGp

MotoGP

Popáté za sebou vyhrál a přetavil pole positiohn Marc Marquez svoji grand prix. Marc Marquez vyhrál pátou grand prix v řadě,naposledy se toto povedlo v roce 2008 V.Rossimu. Je vidět nástup nové generace, přesto V.Rossi ukazuje stále své mistrovství, dlouhou dobu závod vedl, přičemž po startu se Marc Marquez propadl do středu pole, kde jeho nástup byl deoslova kolosálním a rychle se probojovával vpřed.Karel Abraham startoval z 18té pozice a postupně se vypracoval na 15. a získal další bod do hodnocení  mistrovství světa.