etina English Rusky

Max Verstappen by vyhrál,ale doslova jej sestřelil Ocon, vyhrál Lewis Hamilton a mistra světa v konstruktérech bere Mercedes AMG Petronas F1 tým! F1,Formule 1, construct, konstrukce | Constructors F1 Constructors F1

Miroslav Sanytrák / foto Jiří Křenek | 11.11.18 | Komentáře - M.Sanytrák 2018

F 1 2018

Estéban Ocon sestřelil nesmyslně Maxe Verstappena  a ještě se vymlouval, že chybu udělal Max!

Grand prix Brazílie byla dramatická od začátku do konce. Rozhodovaly opět pneumatiky.
Předjíždění a změny pozic v průběžném pořadí byly neustále .nejdůležitějším momentem však byla srážka E.Ocona o kolo jedoucího , při jeho předjíždění  vedoucím pilotem Maxem Verstappenem. Ocon mu To prostě zavřel a nakonec se se ještě vymlouval, že na vině byl Max. max Verstappen udělal skoro hodiny,ale stačil se ještě vrátit na druhou pozici. Vyhrál Lewis Hamilton, druhý skončil MAx Verstappen a třetí místo obsadil Kimi Räikkönen, který celou sezonu měl vyrovnané výsledky.

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo